Sosyal Demokrasi Hareketi’nden Demokrat Parti’ye destek

Sosyal Demokrasi Hareketi’nden Demokrat Parti’ye destek

Sosyal Demokrasi Hareketi (SDH), yapılacak olan erken genel seçimlerde Demokrat Parti’yi destekleyeceklerini, düzenlediği ‘Demokrat Parti’ye Destek ve Birlik Yemeği’nde açıkladı.

SDH yönetiminin almış olduğu karar ile Demokrat Parti’yi destekleyeceklerini açıklayan SDH Başkanı Alper Özsakınç yaptığı açıklamada, “Seçimlerde DP’yi destekleyerek tavrımızı ve duruşumuzu ortaya koyacağız. Bu birlikteliğimizin hayırlı olmasını dilerim. SDH olarak DP’nin yanındayız” dedi.

Destek yemeğinde konuşma yapan Demokrat Parti Genel Başkanı, Başbakan Yardımcısı, Turizm ve Çevre Bakanı Fikri Ataoğlu da, birliktelik kararı alan SDH Başkanı ve yönetimine teşekkür ederek, “Bu birlikteliğin ülkemiz, gençlerimiz, kadınlarımız ve geleceğimiz adına hayırlı olmasını diliyorum” dedi.

Birlik ve beraberliğin önemine değinen Ataoğlu konuşmasını şöyle sürdürdü; “Her zaman dediğim gibi gailemiz olan ülkemiz, gençlerimiz, kadınlarımız ve gençlerimizin daha mutlu yaşaması için, elbirliği ile ülkemize güzel işler yapmak adına var gücümüzle çalışıyoruz. Birlik ve beraberlik içerisinde hareket edip, bir takım halinde büyümemizi sürdürüp, ileriki süreçte gücümüze güç katan başta gençlerimiz ve kadınlarımızla daha etkin projeler üretip ülkemizi daha vizyoner bir yapıya çıkarmak için çalışacağız” dedi.

Güncelleme Tarihi: 18 Kasım 2021, 17:36
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER