1 gün önce KIBRIS • Dün 16:29

CTP Genel Başkanı Tufan Erhürman, sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımda "İlaç yolsuzluğu" ile ilgili iddiaları, savunmaları ve süreci yakından izliyoruz.” dedi.

1 gün önce KIBRIS • Dün 15:47

Cumhuriyetçi Türk Partisi (CTP) Lefkoşa İlçesi, dün akşam ilçe binasında AKEL Lefkoşa İlçe Komitesi’nden bir heyetle bir araya geldi.

1 gün önce KIBRIS • Dün 14:51

Tarım ve Doğal Kaynaklar Bakanı Hüseyin Çavuş ile Türkiye Cumhuriyeti Lefkoşa Büyükelçisi Metin Feyzioğlu, Paşaköy’de bölge halkı ile bir araya gelerek, bölgenin sorunlarını ve beklentilerini dinledi.

1 gün önce KIBRIS • Dün 14:46

Kanser Hastalarına Yardım Derneği/Tulips (KHYD) ülkede kadınlarda en önde gelen kanser türü olan meme kanserinin çok daha genç yaşlarda görülmeye başladığını vurguladı.

1 gün önce KIBRIS • Dün 14:08

Güney Kıbrıs’taki 142 özel ve devlet ilköğretim okulunun, pazartesi gününden itibaren gönüllü olarak tam gün eğitime geçeceği bildirildi.

1 gün önce KIBRIS • Dün 13:33

 Güney Kıbrıs’taki orta eğitim kurumlarında uyuşturucu ticareti ve kullanımının ciddi bir boyut kazandığı bildirildi.

1 gün önce KIBRIS • Dün 12:48

İçişleri Bakanı Dursun Oğuz, Kıbrıs Türk Amme Memurları Sendikası (KTAMS) Başkanı Güven Bengihan ve Kıbrıs Türk Kamu Görevlileri Sendikası (KAMUSEN) Başkanı Metin Atan’ı kabul etti.

1 gün önce EGİTİM • Dün 12:09

Doğu Akdeniz Üniversitesi (DAÜ) İletişim Fakültesi, Yeni Medya ve Gazetecilik Bölümü öğrencisi Hatice Melisa Santürk ile Sinema ve Televizyon Bölümü mezunu Sadık Tevfik Kayrakçı Cyprus Mines Corporation (CMC) maden atıklarına yönelik yapmış oldukları belgeselle Türkiye Gazeteciler Cemiyeti (TGC) Aydın Doğan Genç İletişimciler Yarışması’nda ikincilik ödülüne layık görüldü.

1 gün önce KIBRIS • Dün 12:04

Türk İşbirliği ve Koordinasyon Ajansı Başkanlığı (TİKA) ile Tarım ve Doğal Kaynaklar Bakanlığı, Devlet Üretme Çiftlikleri’nin (DÜÇ) birlikte yürüttüğü “Yemlik Dane Mısır Üretim Projesi” kapsamında ilk hasat bugün yapıldı.

1 gün önce EGİTİM • Dün 11:55

Doğu Akdeniz Üniversitesi (DAÜ) Fen ve Edebiyat Fakültesi, Matematik Bölümü Öğretim Üyesi Prof. Dr. Rza Bashirov, Azerbaycan Bilim ve Eğitim Bakanlığı’na bağlı Kontrol Sistemleri Enstitüsü ev sahipliğinde Bakü’de düzenlenen 5. Uluslararası Sibernetik ve Bilişim Problemleri Konferansı’nda (PCI 2023) 11 davetli konuşmacı arasında yer alarak DAÜ’yü temsil etti.

Takım O Av P
  Şamp. Ligi
  UEFA
  Düşme Hattı
Takım O Av P
  Şamp. Ligi
  UEFA
  Düşme Hattı
Takım O Av P
  Şamp. Ligi
  UEFA
  Düşme Hattı
Takım O Av P
  Şamp. Ligi
  UEFA
  Düşme Hattı
Takım O Av P
  Şamp. Ligi
  UEFA
  Düşme Hattı