Polisiye haberler

Polisiye haberler

ANİ VE GAYRİ TABİİ ÖLÜM (GELİŞME)

25.10.2021 tarihinde, Yedikonuk'ta ikametgahının avlusu içerisinde bulunduğu sırada rahatsızlanarak yaşamını yitiren Ömer ÖZTÜRK (E-60)’un yapılan otopsisinde, ölüm sebebinin “kalp yetmezliği ve kalp krizi” sonucu olduğu tespit edilmiştir. Soruşturma devam etmektedir.

KANUNSUZ UYUŞTURUCU MADDE TASARRUFU         
     26.10.2021 tarihinde, 20:30 sıralarında, Gazimağusa’da, Narkotik ve Kaçakçılığı Önleme Müdürlüğü ekipleri tarafından gerçekleştirilen operasyon sonucu İ.D.(E-34)’nin tasarrufunda yaklaşık 5 gram ağırlığında sentetik cannabinoid türü uyuşturucu olduğuna inanılan madde bulunarak emare olarak alınmıştır. Bahse konu şahıs tutuklanmış olup, soruşturma devam etmektedir.

MÜSTAHDEM TARAFINDAN HIRSIZLIK

     25.05.2021 - 27.07.2021 tarihleri arasında, Alayköy Sanayi Bölgesinde faaliyet gösteren bir iş yerinde çalışmakta olan O.N.(E-34)’nin, iş yerine ait kredi kartı ile kendi aracına benzin ikmali, market ve eczanelerden toplam 4.226 TL tutarında alış veriş yaptığı ayrıca iş yerine ait henüz değerleri tespit edilemeyen hurda alüminyum parçalarını çaldığı tespit edilmiştir. Bahse konu şahıs tutuklanmış olup, soruşturma devam etmektedir.


ÇALMAK NİYETİYLE TEHDİTLE MAL İSTEME VE ŞİDDET TEHDİDİ

     25.10.2021 tarihinde, Girne’de faaliyet gösteren bir iş yeri işletmecisi olan B.B.(E-40), müşterileri başka şirketlere yönlendirdiği gerekçesiyle işten çıkarmaya karar verdiği çalışanı D.K.(K-22)’ye, 26.860 TL’lik borç senedini imzalamasını sağlamak için adı edilene şiddet tehdidinde bulunup tehditle mal istemiş, akabinde adı edilenin konu  borç senedini imzalamasını sağladığı tespit edilmiştir. Olayın polisin bilgisine gelmesi üzerine B.B.(E-40) tutuklanmış olup, soruşturma devam etmektedir.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER