Erhürman: “Kıymayı 10 liralık almak zorunda kalan insanların gülecek hali kalmadı”

Erhürman: “Kıymayı 10 liralık almak zorunda kalan insanların gülecek hali kalmadı”

Cumhuriyetçi Türk Partisi (CTP) Genel Başkanı Tufan Erhürman, Kıbrıs Postası TV’de Gökhan Altıner’in sunduğu “Sabah Postası” programına telefonla bağlanarak gündeme ilişkin değerlendirmelerde bulundu.

“Uzun bir süredir söylüyoruz, ortada bir hükümet falan yok” diyen Erhürman, haftalık test zorunluluğunun, okulların yüz yüze eğitime başlamasından bir gün önce duyurulmasının en basit örneklerden biri olduğunu belirterek şöyle devam etti:

“Eğitimde dün yaşananların yaşanma ihtimali olduğu çok önceden öngörülmesi gerekirdi. Bu hükümetin ölü doğduğunu hep söyledik. Bunu söylerken hedefimiz siyasi yıpranma yaratmak falan değildi. Meclis’te nisabı bile sağlayamayan, durmadan kamuoyu önünde tartışan, her kararı 3-4 kez değiştiren bir yapıdan söz ediyoruz. Gerekli planlamalar yapılmaması sonucunda çocuklar dün test kuyruklarında eziyet çekmek zorunda kaldı.”

Kaynak: Kıbrıs Postası-Ertuğrul SENOVA

Haberin tamamını okumak için tıklayınız…. https://www.kibrispostasi.com/c35-KIBRIS_HABERLERI/n392658-erhurman-kiymayi-10-liralik-almak-zorunda-kalan-insanlarin-gulecek-hali-kalmadi

Güncelleme Tarihi: 14 Eylül 2021, 11:57
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER