Maldivler'de 1 milyon dolara kiralık özel ada

Maldivler'de 1 milyon dolara kiralık özel ada

Seyahat etmek yeniden mümkün olduğunda tatilinizde sosyal mesafeyi koruyacağınızdan emin olmanın bir yolu var: Adanın tamamını kendinize ayırmak. Lüks özel ada Nautilus Maldives, konuklarına tüm tatil beldesini toplam bir milyon dolar (yaklaşık 7,3 milyon TL) karşılığında rezerve etmek fırsatı sunuyor. Geceliği 250 bin dolar (yaklaşık 1,8 milyon TL) olan tatil tesisi konuklarının en az 4 geceliğine rezervasyon yapmasını istiyor. Bu yüzden fiyatlar konaklama süresine bağlı olarak (çok, çok) daha yüksek olabilir.
26 sahil ve okyanus evinden oluşan Nautilus, Maldivler'in UNESCO Biyosfer Rezervi olan Baa Atoll adalarında yer almakta.
Kendi adanızı rezerve etmenin birtakım standart avantajları arasında şunlar da bulunuyor: Kişisel kahya; ücretsiz ve günlük planlanmış yoga, fitness ve meditasyon dersleri; Naiboli Havuz Barı'nda günlük günbatımı kokteylleri ve tesise varışta şampanya ve kişiye özel, gurme karşılama tabağı.
Konuklar ayrıca kaldıkları süre boyunca şnorkel ekipmanına ve motorsuz tüm su sporu aktivitelerine ücretsiz erişebilir; ücretsiz çamaşırhane hizmetinden yararlanabilir ve her gün "gün boyu 'her an her yerde' gastronomik bir deneyim" diye tanımlanan kahvaltının keyfini çıkarabilir.
 Tatil de ziyaretçilerin havalimanında tesis ekibi tarafından karşılanması ve Nautilus'un özel VIP salonuna limuzinle götürülmesiyle, VIP muameleyle başlıyor. İnternet sitesinde "Siz rahatlarken göçmenlik ve diğer süreçler sizin adınıza halledilecektir" diye yazıyor.
  

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER