ABD'de 4 yaşında bir kız çocuğu şeytan çıkarma ayininde öldürüldü

ABD'de 4 yaşında bir kız çocuğu şeytan çıkarma ayininde öldürüldü

ABD’de şeytanın 4 yaşındaki kız çocuğunu ele geçirdiğini söyleyen komşular gerçekleştirdikleri ayinde onu öldürdü. Polis kızın cansız bedenini 20 Aralık’ta bulurken söz konusu komşular tutuklandı. Bundan birkaç gün sonra Jessica Mast adlı kızın ebeveynleri de bu suça ortak olduğu gerekçesiyle demir parmaklıklar ardına atıldı.

Missouri eyaletinde gerçekleşen olayda Jessica’nın ebeveynleri, komşuları 35 yaşındaki Ethan Mast ve 21 yaşındaki Kourtney Aumen’in, kendilerini şeytanın kızı ele geçirdiğine ikna ettiğini söyledi. Soyadı benzerliğine rağmen polis, aralarında akrabalık ilişkisi olmadığını belirtirken 29 yaşındaki anne Marry Mast, duruma dair “muazzam bir tanrı olayı” ifadelerini kullandı.

Yirmi sekiz yaşındaki baba James Mast müfettişlere, küçük kızın öldürülmesinden önce komşularının onu iki hafta boyunca dövdüğünü söyledi. Kendisinin ve eşinin, kıza cinsel tacizde bulunmaya zorlandığını, aksi takdirde dövülmekle ya da vurulmakla tehdit edildiklerini ekledi.

Daily Mail’in aktardığına göre, komşuların ebeveynlerin evine kamera sistemi kurduğu, bu sayede onları takip edip taleplerine uymalarını sağladığı iddia ediliyor.

Independent Türkçe, Daily Mail, Metro, KSDK, Newsweek

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER