Vehbi Koca Fotoğraf Atolyesi 19. Dönem dersleri 21 Ekim 2012, Pazar günü başlıyor.

Fotoğraf sanatının temel ve teknik bilgilerini öğrenip, belirlediginiz konuyu doğru bir şekilde fotoğraflamak ve fotoğraf çekmenin inceliklerini öğretmek istiyorsanız, Vehbi Koca Fotograf Atölyesi`nin düzenlemiş oldugu 8 haftalık fotoğraf programına katılabilirsiniz.

Pazar günleri 13:00-15.00  saatleri arasında olmak üzere Londra`nın farklı bölgelerinde, teorik ve pratik olarak uygulanan kursta katılımcılara fotoğrafa giriş, fotograf makinasının parçaları ve işleyiş mekanigi, lens çeşitleri ve kullanım alanları, ışık, çerçeveleme, kompozisyon, portre, manzara, belgesel, gece, mimari, gezi ve stüdyo fotoğrafcılığı gibi fotograf sanatının olmazsa olmazları öğretilecektir.

Her yıl öğrencilerin çalışmalarından oluşan kapsamlı bir sergi de düzenleyen Vehbi Koca Fotoğraf Atölyesi, Türkçe konuşan topluma fotoğraf sanatını öğretmek üzere Londra`da bağımsız olarak kurulan ilk fotograf kurumu olma özelligini taşımaktadır. Şu ana kadar onlarca mezun veren atölye, fotoğraf sanatının ortak bir dil olduğuna ve  insanları birleştirici bir özelliğe sahip olduğuna inanmaktadır.

İyi fotoğraf nedir ve nasıl çekiliri öğrenmek istiyorsanız Vehbi Koca Fotoğraf Atölyesi derslerine katılabilirsiniz.

Kayıt ve Bilgi İçin:

İlkay Atay

07985341003- 07957626833

[email protected]

www.turkishphotography.co.uk