Boltaşlı, , İskele ve Tatlısu’da üç ayrı yerde yangın çıktı.

Güney’de Orta Eğitim Kurumlarında Ciddi Uyuşturucu Sorunu Güney’de Orta Eğitim Kurumlarında Ciddi Uyuşturucu Sorunu

Polis Basın Subaylığı’ndan verilen bilgye göre, dün saat 15:00 sıralarında, Boltaşlı köyünün çıkışında bulunan yol kenarında meydana gelen yangının bölgedeki bir küçükbaş hayvan ağılına sirayet etmesi sonucu, ağıl içerisinde muhafaza edilen 50 adet kare balya ve ilaçlama pompasının plastik haznesi ile hortumu yanarak zarar görmüştür. Yangın İtfaiye Ekipleri tarafından söndürülmüştür. Soruşturma devam etmektedir.

Saat 16:30 sıralarında, İskele’de Onay Fadıl Demirciler Caddesi üzerinde faaliyet gösteren bir süpermarketin alüminyumdan mamul deposu içerisinde meydana gelen yangın sonucu, depo içerisinde muhafaza edilen muhtelif miktar ve ebatlardaki yiyecek-içecek ürünleri ile güvenlik kamerası yanarken, deponun çelik rafları ise oluşan ısıdan dolayı zarar görmüştür. Yangın İtfaiye Ekipleri tarafından söndürülmüştür. Soruşturma devam etmektedir.

Aynı gün saat 22:00 sıralarında, Tatlısu’da bulunan bir tatil köyünün ahşaptan mamul odası içerisinde, muhtemelen elektrik panosu içerisindeki elektrik kablolarının ısınıp kısa devre yapması sonucu yangın meydana gelmiştir. Yangın İtfaiye Ekipleri tarafından söndürülmüş olup çıkan yangın sonucu, odanın tüm iç kaplama tahtası, klima iç ünitesi, çekyat koltuk, mutfak ve elbise dolapları ile elektrik dağıtım panosu yanarak zarar görmüştür. Soruşturma devam etmektedir.