Dünyada kısa bir süre önce lansmanı yapılan ve KKTC’de ilk olarak Telsim’in uygun paketlerle abonelerinin hizmetine sunduğu Samsung Galaxy Note II, yoğun talep üzerine 2 günde Telsim stoklarında tükendi. Telsim, gösterilen yoğun ilgiden dolayı müşterilerine teşekkür etti.

Kampanyanın duyulmasıyla beraber, Telsim’in aylık 69 TL fiyatla satışa sunduğu “özgürlüğün yeni adı”  Samsung Galaxy Note II’ye yoğun ilgi gösteren müşteriler, kategorisinde birçok yeniliği barındıran Samsung Galaxy Note II’yi, KKTC’de ilk kez Telsim güvencesiyle aldı.

Telsim shoplarda Samsung Galaxy Note II’yi yakında inceleyerek, çok beğenen müşteriler, tekonoloji harikası cihaza çok uygun koşullarda sahip oldu.

Müşterilerin yoğun talebi sonucu, Samsung Galaxy Note II Telsim stoklarında 2 günde tükendi.
KKTC Telsim Ürün ve Servislerden Sorumlu Direktörü Serdar Özten, stokların tükenmesiyle ilgili olarak, “Samsung Galaxy Note ll’yi tüm müşterilerin ihtiyacına uygun ve avantajlı fiyat alternatifleri ile sunduk. Aylık taksit tutarımız piyasadaki fiyatların ortalama yüzde 40 aşağısındadır. Kıbrıs Türk halkı  bunu görerek fırsatı kaçırmadı iyi değerlendirdi. Bu mükemmel telefona sahip olmak için Telsim Satış noktalarına koştu. İki günde satışlarımız başlamadan bitti” diye konuştu.

Özten, tüm dünyada yoğun ilgi gören Samsung Galaxy Note ll için yeni siparişlerini verdiklerini ve en kısa zamanda yeniden en uygun fiyatlarla müşterilerine sunacaklarını bildirdi.

Hareket halinde Mükemmel Görüntüleme Deneyimi
Samsung Galaxy Note ll, daha geniş, daha ince, ve müşterilerine daha iyi tutuş sağlıyor. Çok daha yüksek netlik ve 16:9 ekran oranı sunan GALAXY Note II’nin 5.5’ HD Super AMOLED ekranı her türlü görüntüleme deneyimini mükemmelleştiriyor. Daha büyük bir ekranı, daha ince gövdeye sığdıran GALAXY Note II’nin yenilikçi tasarımı, GALAXY Note II elinize tam oturmasını sağlıyor.