Telsim Cihaz Kampanyalarını Akıl almaz Fiyatlara Düşürdü!

Telsimliler Artık, Iphone 5 İçin Ayda 99 Tl, Iphone 4 İçin Ayda 59 Tl Ve Samsung Galaxy Siii İçin De Sadece 69 Tl Ödüyorlar

Telsim Cihaz Kampanyalarını Akıl almaz Fiyatlara Düşürdü!
Abonelerini en son model akıllı telefon sahibi yapmaya kararlı olan Telsim,  müşteri memnuniyetini hedef alan bir şirket olarak, dünya genelinde cihaz fiyatlarındaki düşüşü direkt abonelerine yansıtıyor.

KKTC’de birçok cihaz tanıtımını ilk olarak yapan Telsim, geçen aylarda gerçekleştirdiği iPhone 5, Samsung Galaxy Note II ve Samsung Galaxy SIII Mini tanıtımları ile birçok aboneyi son model cihaz sahibi yaptı.

Telsim şimdi de herkesi akıllı cihaz sahibi yapmak için, dünya genelinde cihaz fiyatlarındaki  düşüşü dikkate alarak telefon ücretlerini akılalmaz rakamlara çekti. Telsim, bu strateji doğrultusunda tüm cep telefonu kullanıcılarına daha uygun cihaz fiyatlarını sunmaya başladı.

 

iPhone 5 119 TL yerine artık ayda sadece 99 TL!
Dünyada tüketiciler tarafından büyük ilgili gören ve çıktığı ilk günden itibaren satış rekorları kıran iPhone 5, Telsim Shop’larda satışa başlandığı ilk günden itibaren yoğun talep gördü.

Hem eski hem de yeni abonelerin yararlanabileceği kampanyadan birçok kişi yararlanmaya devam ediyor. Telsim şimdi de özellikle KKTC’deki iPhone talebine karşılık vermek ve herkesin kolayca bir iPhone cihazına sahip olabilmesini sağlamak için cihaz aylık taksit bedelini 119 TL’den 99 TL’ye düşürdü. Yine abonelerden büyük talep gören iPhone 4 modelinin aylık taksit bedeli ise 75 TL’den 59 TL’ye geriledi. Üstelik bu paketlere her ay 45 TL değerindeki 3 GB internet paketi  hediye ediliyor.

 

Samsung Galaxy SIII ayda 69 TL taksitle!
Samsung’un en çok satan akıllı cihazı Samsung Galaxy SII ise artık 89 TL yerine 69 TL taksitle abonelere satışa sunuldu. 3GB internet paketinin de hediye edildiği kampanyaya tüketiciler büyük ilgi  gösteriyor.

Kampanya ile ilgili Telsim Bireysel Satış Müdürü Recep Pehlivan, “Telsim Shop’lar yeni çılgın fiyatlar ile, tüm cep telefonu kullanıcılarını, iPhone ve Galaxy gibi en son model akıllı cihaz sahibi yapmaya kararlı! Biz dünyadaki cihaz fiyatlarındaki düşüşü direkt abonelerimize yansıtıyoruz. Amacımız daha fazla para kazanmak olsaydı aynı fiyatlarla devam ederdik, fakat müşteri memnuniyetini hedef alan bir şirket olarak, abonelerimizin menfaatlerini daima korumaya devam edeceğiz.” dedi.

 

 

Güncelleme Tarihi: 05 Ocak 2013, 22:47
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER