KKTC’de ilk kez...

Samsung Galaxy Note 11 Telsim’de

KKTC’de ilk kez...
 

 

İlklerin operatörü Telsim, KKTC’de yine bir ilke imza atıyor ve kısa bir süre önce dünya lansmanı yapılan  Samsung Galaxy Note II ürününü abonelerinin hizmetine sunuyor.

Telsim aboneleri için Samsung Galaxy Note II sahibi olmak artık çok daha kolay. Telsim,  müşterilerine,  “özgürlüğün yeni adı”  Samsung Galaxy Note II en uygun fiyatlarla sunuyor.

Mini pakette Yurt içi her yöne 400 dakikalık konuşma, her yöne 400 SMS ve aylık 5 GB internet, Maxi pakette Yurt içi her yöne 900 dakikalık konuşma, her yöne 900 SMS ve aylık 5 GB internet şeklinde iki farklı paket seçeneğiyle satışa sunulan Samsung Galaxy Note II’ye, kampanyaya 24 ay taahhüt verildiğinde, tarifeye ek 69 TL karşılığı sahip olunuyor.

Kampanyada, Mini Paket seçeneğinde belirtilen konuşma, SMS ve data paketleri ile  ayda 128 TL. Maxi Paket de ise, ayda sadece 178  TL.

Kampanyanın duyulmasıyla beraber, Telsim shoplarda Samsung Galaxy Note II’ye yoğun talep gösteriliyor. Teknoloji harikası Samsung Galaxy Note II hakkında bilgi almak için Telsim shoplara giden müşteriler, çok beğendiklerini belirttikleri telefona, daha kolay sahip oluyor.

Telsim Bireysel Satış Müdürü Recep Pehlivan, “Kategorisinde birçok yeniliği barındıran Samsung Galaxy Note II’yi, KKTC’de ilk kez Telsim güvencesiyle ve cepten hiç ödeme yapmadan, tamamını faturaya yansıtarak abonelerimizin hizmetine sunduk. Abonelerimize her zaman ilkleri sunmaya devam edeceğiz” dedi.

 

Haraket halinde Mükemmel Görüntüleme Deneyimi
Samsung Galaxy Note ll, daha geniş, daha ince, ve müşterilerine daha iyi tutuş sağlıyor. Çok daha yüksek netlik ve 16:9 ekran oranı sunan GALAXY Note II’nin 5.5’ HD Super AMOLED ekranı her türlü görüntüleme deneyimini mükemmelleştiriyor. Daha büyük bir ekranı, daha ince gövdeye sığdıran GALAXY Note II’nin yenilikçi tasarımı, GALAXY Note II elinize tam oturmasını sağlıyor.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Güncelleme Tarihi: 05 Aralık 2012, 01:07
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER