Kıbrıs Türk Motosiklet Kurumu tarafından 03 Eylül Pazar günü, 11:00-19:30 saatleri arasında, Lefkoşa-Güzelyurt Anayolu’nun Serhatköy Alt Geçidi ile Mevlevi Çemberi arasındaki yol güzergahında, çift şeritli yolda motosiklet drag yarışı düzenlenecek.

Polis Basın Subaylığı’ndan yapılan açıklamada “Belirtilen tarih ve saatlerde, Lefkoşa-Güzelyurt Anayolu’nun Serhatköy Alt Geçidi ile Mevlevi Çemberi arasında kalan yol güzergahı, çift yönlü olarak araç trafiğine kapatılacaktır.  Lefkoşa ve Güzelyurt istikametlerinden gelen araçların ulaşımı ise, Serhatköy güzergahından eski Lefkoşa–Güzelyurt Anayolu üzerinden sağlanacaktır.

Drag yarışı devam ettiği sürece bahse konu yol güzergahını kullanacak olan sürücülerin, kendileri ile yarışmacıların can ve mal güvenlikleri açısından yavaş ve dikkatli seyretmeleri, ayrıca trafik işaret ve işaretçilerine uymaları önemle rica olunur.” ifadelerine yer verildi.

"Şampiyon Melekler Voleybol Turnuvası" Alanya'da devam ediyor "Şampiyon Melekler Voleybol Turnuvası" Alanya'da devam ediyor