Temiz Toplum Derneği ilk genel kurulunu tolapladı

Başkan Kudret Özersay

Temiz Toplum Derneği ilk genel kurulunu tolapladı
“Toparlanıyoruz Hareketi” olarak bilinen Temiz Toplum Derneği, 1. Olağan Genel Kurulu’nu gerçekleştirerek yetkili kurullarını seçti. Dernek Başkanlığına Kudret Özersay getirildi. Özersay başkanlığındaki Yönetim Kurulu, şöyle oluştu: Cenk Diler-As Başkan, Kandemir Berova-Genel Sekreter, Altay Nevzat-Genel Sekreter Yardımcısı, Evrim Tolga-Sosyal İşler Sorumlusu, Ali Bizden-Taşınmaz Mal Sorumlusu, Ahmet Saydam-Mali İşler Sorumlusu, Tolga Atakan ve Mustafa İnan de Faal Üye. Ayşe Onar, Ahmet Baba ve Salih C. Cem de yedek üye olarak görev yapacak.

 

Başkan Kudret Özersay
“Toparlanıyoruz Hareketi” olarak bilinen Temiz Toplum Derneği, 1. Olağan Genel Kurulu’nu gerçekleştirerek yetkili kurullarını seçti. Dernek Başkanlığına Kudret Özersay getirildi.

Temiz Toplum Derneği’nden yapılan açıklamaya göre Özersay başkanlığındaki Yönetim Kurulu, şöyle oluştu:

Cenk Diler-As Başkan, Kandemir Berova-Genel Sekreter, Altay Nevzat-Genel Sekreter Yardımcısı, Evrim Tolga-Sosyal İşler Sorumlusu, Ali Bizden-Taşınmaz Mal Sorumlusu, Ahmet Saydam-Mali İşler Sorumlusu, Tolga Atakan ve Mustafa İnan de Faal Üye. Ayşe Onar, Ahmet Baba ve Salih C. Cem de yedek üye olarak görev yapacak.

Denetleme Kurulu İsmet Dirgen başkanlığında Ayla Yıldırım ve Evren Erk’ten (yedek üye); Disiplin Kurulu ise Rauf Kürşad başkanlığında Nazım Alçıcıoğlu (Sekreter), İbrahim Bay (üye), Muhabbet Mevsimler’den (yedek üye) oluştu.

 

Güncelleme Tarihi: 02 Ocak 2013, 16:13
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER