DEV-İŞ Başkanı Koral Aşam, kalp krizi şüphesiyle Lefkoşa Dr. Burhan Nalbantoğlu Devlet Hastanesi’ne kaldırılmıştı.

Aşam, sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımda “Şu an iyiyim, endişelenecek ciddi bir durum yok gibi” ifadelerini kullandı.

Salih Erşangil: Geç kalınan her gün, alınan kararın anlamını kaybetmesine neden oluyor Salih Erşangil: Geç kalınan her gün, alınan kararın anlamını kaybetmesine neden oluyor

“Fakat Şimdiye kadar yapılan tetkiklerde somut, elle tutulur bir teşhis olmaması sevindirici olmakla birlikte, yaşadığım sıkıntının gerekçelendirilememesi ise endişe verici” diyen Aşam, tetkiklerinin bir süre devam edeceğini bildirdi.

Koral Aşam’ın tam paylaşımı şu şekilde:

“Sevgili dostlarım yoldaşlarım, pazartesi sabahı geçirmiş olduğum rahatsızlık sebebi ile endişelendik endişelendirdik. Şu an iyiyim, endişelenecek ciddi bir durum yok gibi. Fakat Şimdiye kadar yapılan tetkiklerde somut, elle tutulur bir teşhis olmaması sevindirici olmakla birlikte, yaşadığım sıkıntının gerekçelendirilememesi ise endişe verici. Tetkikler bir süre daha devam edecek. Yaşadığım sıkıntı dolayısı ile arayan,mesaj atan yüzlerce dostum, yoldaşım, arkadaşlarıma cevap veremediğim ve merakta bıraktığım için üzgünüm. Daha birlikte yürünecek çok yolumuz var. Birkaç gün daha sürecek olan tetkiklerin ardından, sağlıklı bir şekilde yeniden buluşmak üzere, iyi ki varsınız.”