Projeleriyle alanında fark yaratan Erbatu Emlak, 27 Mart 2013 ile 1 Nisan 2013 tarihleri arasında Rusya’da  düzenlenecek olan St. Petersburg Emlak Fuarı’na katılacak.

Yeniboğaziçi’nde inşasına başlanan Aysergi Tower 1 ve 2 projelerini fuarda en iyi şekilde tanıtmayı hedefleyen Erbatu Emlak Koordinatörü Mehmet Yerli, amaçlarının KKTC’de yaptıkları projeleri Rus müşterilere satmak olduğunu vurguladı.

Mehmet Yerli, Rus yatırımcıları ülkeye çekmek istediklerini dile getirerek, “İran, İngiltere, İsveç, Ürdün ve daha birçok ülkeden müşterilerimiz var. 2013’te hedefimiz Rus müşterileri de aramıza katmak, adamızda yatırım yapmalarını sağlamak” dedi.

Aysergi Tower 1 projesinin ilk etap satışlarının tamamlandığını kaydeden Mehmet Yerli, projenin ikinci etabının temellerinin de yaz ayında atılacağını anlattı.

 

Doğa ile iç içe
3+1 Lüks asansörlü dairelerden oluşan Aysergi Tower, yeşil ve mavinin buluştuğu noktada konuşlandırılıyor. Doğa ile iç içe olan daireler, 39 bin Sterlin’den başlayan fiyatlarla satışa sunulan evlerin otuz ayda tamamlanması planlanıyor.

Şehir merkezine 5 dakikalık  mesafede olan  mükemmel deniz manzaralı dairelerin, 2015’in Haziran ayında bitirilmesi hedefleniyor.

Erbatu Emlak’ın ayrıca Long Beach sahiline inşa edilecek Relaxs Beach Residens projesi de çok uygun fiyata müşteri bekliyor. Deniz manzaralı, Studyo tarzı daireler, full eşyalı ve 26 bin 900 sterlin’den başlayan fiyatlarla alıcı bekliyor.

Erbatu İnşaat Ltd ulaşmak isteyenler, web:www.erbatuestate.com e-mail: [email protected] adresini tıklayıp, ofis tel.: +90 392 444 1100 numaralarını arayabilirler.