Northernland Construction’ın As Baskanı Onur Bozkurt, sosysal medya hesabında yaptığı paylaşımda “Canımın içi kızımı Ladenimi candan öte gardasım Koral ile oğlum Kadir’e teslim etme yolundaki korkumu heyecenımı ayaklarımın titreyişini kızımın karşısında ağlamamak için dimdik ayakta durabilmek için sakladım. Çünkü insan duygu patlaması yaşar ve gözlerdeki yaṣ sel olur ama babalar ağlamaz Ladenim.”ifadesini kullandı.

Bozkurt, “Seni Çok seviyorum hep mutlu ol. bilki baban sana Kurban olur hep yanInda olacağım” dedi.

Antis Deniz Festivali Ziyaretçilerden Tam Not Aldı Antis Deniz Festivali Ziyaretçilerden Tam Not Aldı

İşte o paylaşım:

1Canımın içi kızımı Ladenimi candan öte gardasım Koral ile oğlum Kadir’e teslim etme yolundaki korkumu heyecenımı ayaklarımın titreyişini kızımın karşısında ağlamamak için dimdik ayakta durabilmek için sakladım. Çünkü insan duygu patlaması yaşar ve gözlerdeki yaṣ sel olur ama babalar ağlamaz Ladenim.

O kadar güzel olmuştu ki sadece güzel oldun babam diyebildim. Alışmıştım Kadire ve Ladene yıllardır çok güzel arkadaştılar, mutluydular ama ellerimde kucagımda yani başımda büyüyen kızımı gelinlşk içinde görüğnce kouyuor bir babaya. Baba olmak çok zor. Babanın ilk kızı olmakta

Çünkü tüm hesaplar ona sorulur. Ne yaptın, neredeydin, saat kaç oldu kızardım. Ser babayım ya bazen karşılık verir bazen susma hakkını kullanırdı.

Ama Ladenime hic kizamazdim ki agzim soylesede kalbim hep paramparca olurdu. Bir baba evladina kiyamaz cunku, baṣina bisey gelmesin incinmeyesin uzulmeyesin diye oyle soylerdim Ladenim. Sen genede gel ozletme cok. Seni cok seviyorum hep mutlu ol bilki baban sana gurban olur hep yaninda olacam."