Girne Amerikan Üniversitesi (GAÜ) öğrencileri, Eylül ayından itibaren tüm gençliği peşinden sürükleyen ve gençler arasında “Efsane Tarife” diye anılan Telsim’in Özgür Genç Tarifesi’nden çok memnun.

Öğrencilerin en çok tercih ettiği ve birçok avantajı bünyesinde toplamasıyla öğrenciler arasında en çok tercih edilen tarife olan Özgür Genç, sınırsız konuşma, mesajlaşma, internette gezinme, aynı zamanda tüm abonelerine Türkiye ve dünyayı çok uygun fiyatlara arama imkanı sunuyor.

Özgür Genç Tarifesi’ni kullanan GAÜ’lü öğrenciler tarifeyi arkadaşlarına da tavsiye ediyor. Öğrenciler, Özgür Genç’in sağladığı avantajlardan çok memnun.

Gümrah Bulut (Elektrik Elektronik Bölümü 1. Sınıf Öğrencisi): “Bir öğrenci olarak Telsim Özgür Genç kullanmaktan çok memnunun. Çok iyi avantajlar sağlıyor. İşime çok yarıyor. Kontörüm bitti, faturam kabarık gelecek endişesi yaşamıyorum, çünkü Telsim bu konuda iyi bir çözümleme yapmış. Özgür Genç kullanıyorum, avantajlarımı fazlasıyla kullanıyorum. Hoşuma gitti, arkadaşlarıma da tavsiye ediyorum. Avantajları çok iyi, istersem telefonumu bir yıl boyunca da açık tutabilirim.”

İlker Kocadağ (Psikoloji Bölümü 1. Sınıf Öğrencisi): “Ben de Telsim kullanıyorum. Telsim’in sunduğu avantajlardan çok memnunun. Kıbrıs genelinde bir çok tarife denememe rağmen Telsim’de karar kıldım. Çünkü  biz öğrenci olduğumuz için geniş bir bütçeye sahip değiliz. En iyi ve en uygunu Telsim. Telsim’in kampanyalarını en iyi şekilde değerlendiriyoruz. Telsim bizi destekliyor. İnternet kullanırken genelde hat kopması yaşanır ama Telsim’de bu sorun yok, Telsim’e çok teşekkür ederiz.”

Mehmet Baki Yılmaz (Okul Öncesi Bölümü 2. Sınıf öğrencisi): “Telsim’in tarifelerinden çok memnunum. Hizmet kalitesi çok iyi. Özgürce konuşuyoruz, fiyatları,  biz öğrencilerin bütçesine göre çok çok iyi. Telsim, kampanlarında öğrenci bütçesini de düşünüyor. Telsim’i seviyoruz.”

Büşra Baş
(Edebiyat Öğretmenliği 5. Sınıf öğrencisi): “Telsim Özgür Genç tarifesinden çok memnunum. Arkadaşımın tavsiyesiyle bu tarifeyi kullanmaya başladım. Ben de arkadaşlarıma tavsiye ediyorum.”

Emine Akın (İngilizce Öğretmenliği 4. Sınıf öğrencisi): “Özgür Genç tarifesi kullanıyorum ve memnunun, çevremdeki ardaşlarımın da bu tarifeye geçmesini sağladım. Mesajları güzel, 10 bin sms bedava. Konuşması çok daha iyi. Kampanyayı takip etmeye devam edeceğim.”

Derya Şimşek (İngilizce Öğretmenliği 4. Sınıf öğrencisi): “Telsim Özgür Genç tarifesini kullanıyorum ve çok memnunun. Arkadaşlarımla grup içi sınırsız kullanıyorum. Ardaşlarımı doya doya arıyorum, hatta dakika başı aradığım arkadaşlarım var. Telefondan ders notlarını dahi alıyoruz. İnternetin hızı ve kalitesi çok iyi.”