Sağlık alanında uzman ve deneyimli kadrosuyla hizmet verecek olan Medisev adlı sağlık kliniği, Güney Londra’nın Croydon bölgesindeki merkezinde açıldı.

Klinik Kıbrıslı Türk Doktorlar Op. Dr. Enis Güryel ve  Op. Dr. Turan Hüseyin yönetiminde hizmet verecek. 

Geçtimiz günlerde KKTC Londra Temsilcisi Oya Tuncalı’nın katlımıyla kapılarını açan Klinik, haftanın belirli günleri hizmet verecek. 

Op. Dr. Turan Hüseyin, Medisev Kliniği'nin en modern tıbbi cihazlarla hizmet vereceğini ifade eden Hüseyin, dünya standartlarında bir sağlık hizmeti vereceklerini söyledi.

Kliniğin, konsültasyon hizmetleri, kişisel sağlık taraması, testler, röntgenler ve kozmetik paketler alanında hizmet vereceğini belirten Hüseyin, Medisev'in özel bir klinik olduğununda söz etti.

Amacılarının yüksek standartta tıbbi sağlık hizmeti sunmak olduğunu kaydeden Dr, Hüseyin, "Sağlık hizmetlerimiz profesyonel olup, ücretler tanı ve önerilerimiz çerçevesinde makuldur ve tedavi hastaya özeldir. İleri tetkik gerektirdiği takdirde, testler ve röntgenler gibi görüntüleme yöntemleri tarafımızdan yapılır veya organize edilir ve kısa bir süre içerisinde ilgili uzmanlara yönlendirilir" dedi.

Op. Dr. Enis Güryel da, Medisev Kliniği'nde hastalara bir çok imkanların birarada olacağını ifade ederek, "Herşeyin bir arada olması sağlık problemlerini etkili ve hızlı bir şekilde çözmemize olanak sağyalacak" dedi.

Güryel, klinik olarak hedeflerinin kısa bir süre içerisinde hastalarına tanı koyup, ileri tetkik gerektirdiği takdirde ilgili uzman hekimler ile işbirliği içerisinde  çalışmak olduğunu söyledi.

Hastalara çoğu zaman ilaçları kendi stoklarından vereceklerini kaydeden Güryel, kliniklerinde kan ve idrar tetkikleri, solunum testleri, EKG ve kardiovasküler risk değerlendirme testlerinin rahat bir ortamda yapıldığını söyledi.

Dr. Güryel şunları söyledi: "Kliniğimizde ileri teknoloji ürünü olarak kemik erimesi tarama cihazı ve çok yakında İngiltere'de yeni piyasaya sürülen taşınabilir bir röntgen cihazının da bulunacaktır. Doktorlar olarak görüntülere çok hızlı bir şekilde ulaşabileceğiz ve sonuçlarını değerlendirme imkanı bulacağız"

Güryel, kliniğin kozmetik alanda da hizmet vereceğini belirterek, "Kliniğimiz isteyen kişilere daha genç ve sağlıklı kalabilmeleri için de yeni kozmetik tedaviler uygulamaktadır. Non invaziv estetik tedavimiz yaşlanmayı önleyici olup, kozmetik ihtiyaçlarınızı karşılayabilecektir"dedi.

Kliniğin açılış kudelesini kesen Temsilci Oya Tuncalı ise,  Op Dr. Enis Güryel ve  Op Dr Turan Hüseyin'i tebrik ederek her iki doktora başarılar diledi.

Kıbrıslı doktorların önemli bir görev üstlendiğini kaydeden Tuncalı, "Medisev bir sağlık istasyonu büyük hizmetler verecek. Toplumumuza şimdiden hayırlı uğurlu olsun" dedi.