Londra’da muhteşem final

"Güldür güldür" kahkahaya boğdu

     Londra’da muhteşem final

Halil YETKİNLİOĞLU

 

Ekranların sevilen formatı BKM yapımı komedi- tiyatro şovu Güldür Güldür Show, Avupa turnesinin son ayağını tamamladı.14 Nisan Sevgililer Günü, Almanya’nın Nürnberg şehrinde başlayan turne dün akşam Londra’da gerçekleştirilen muhteşem final ile son buldu.

Rihanna ve Madonna gibi dünyaca ünlü sanatçıları ağırlayan ünlü gösteri ve müzik merkezi indigO2’de, Divaa Events-Ejder Doğuş tarafından düzenenen gece büyük ilgi gördü, sayıları 2.000’i aşkın kişi katıldı.

 

LONDRA’DA ‘İDEAL EŞ’ ARANDI

Birbirinden eğlenceli skeçler ve sürprizlerle dopdolu Güldür Güldür’ün oyuncu kadrosu Ali Sunal, Doğa Rutkay, Onur Atilla, Onur Buldu, Meltem Yılmazkaya ve Çağlar Çorumlu’dan oluştu. İki bölüm halinde sunulan ve yaklaşık 2.5 saat süren performanslar ile dopdolu, gerisinde unutulmaz anılar bırakan tiyatro gösterisi, rahmetli Kemal Sunal’ın oğlu Ali Sunal’ın konuşmasıyla başlayan gece “Kayınbaba”, “Hekimim”, “14 Şubat Kiralık Sevgili” ve “En Baba Fırsat” adlı espirili skeçlerle devam etti. İngiltereve İngilizceyle ilgili espriler yapıldığı sunumda 16 Şubat Sevgililer Günü’nde yalnız kalmak istemeyen bir bayanın “İdeal Eş Mağazası”ndan ‘ideal eş’ arayışı adından da seyirciye yöneltilen “ideal eş” sorusu karşısında verilen yanıtlar, salondakileri kahkaya boğdu.

 

LONDALI TÜRKLER DE ROL ALDI

Gerisinde unutulmaz anılar bırakan bir güzel gösterimde BKM oyuncularının yanısıra Londra’nın en büyük toptancılarından Alpacino Cash and Carry’nin sahibi Erol Gülşen’ninde aralarında bulunduğu çok sayıda Londralı Türk, rol alarak olağanüstü performanslarıyla büyük alkış aldılar. Son skeçte “Köçek” havasıyla coşan seyirciler, keyifli bir gece yaşadılar. Oyun boyunca sergiledikleri performansları ile oyun sonunda oyuncular uzun süre ayakta alkışlandı. Gördüğü yoğun ilgi karşısında mutluluğunu dile getiren Ali Sunal, ilk fırsatta tekrar Londra’ya gelme sözü verdi.

 

Güncelleme Tarihi: 04 Nisan 2014, 16:52
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER