Kayalp, İran gecesindeydi...

Sırada Fatih Ürek var!

Kayalp, İran gecesindeydi...
- Arkın Palm Beach Hotel’de düzenlenen gecede İranlıların ünlü sanatçısı Weal Jassar sahne aldı. European Records Platinum Productions organizasyonuyla düzenlenen geceyi Conser Palus Group ve Palm Beach Hotel birlikte gerçekleştirdi.

 

Mağusa’da kısa bir süre önce Arkın Palm Beach Hotel adıyla yeniden hizmeye giren Palm Beach Hotel, geçtiğimiz hafta İranlıların ünlü sanatçısı Weal Jassar’a ev sahipliği yaptı. European Records Platinum Productions organizasyonuyla düzenlenen geceyi Conser Palus Group ve Palm Beach Hotel birlikte gerçekleştirdi. Sahnede oldukça başarılı bir performans sergileyen ünlü sanatçı, genç kızların sevgi gösterisiyle karşılaştı. Sahnede yaklaşık olarak 2 saat kalan Jassar izleyenlerden tam not aldı. Doğu Akdeniz Üniversitesi’nde okuyan İranlıların da büyük ilgi gösterdiği gecede genç sanatçının Kıbrıslı hayranları da vardı. Gazimağusa Belediye Başkanı Oktay Kayalp’in kardeşi Hüseyin Kayalp ve yakın dostlarının da hazır bulunduğu gece oldukça renkli ve hareketliydi…

Konuyla ilgili gazetemiz muhabirine bilgi veren European Records Platinum Productions direktörü Acar Acarbey, geceye ilginin oldukça büyük olduğunu söyledi. 13 Nisan 2013 tarihinde Türkiye’nin sevilen ses sanatçısı Fatih Ürek’in de Arkın Palm Beach’te sevenleriyle buluşacağını kaydeden genç iş adamı, yaz ayı boyunca pek çok ünlü sanatçıyı Palm Beach’e taşıyacaklarını söyledi.

 

 

Güncelleme Tarihi: 04 Nisan 2013, 23:29
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER