Hakan Altun'dan yeni haber var

Sunuculuğunu yaptığı 'Şarkılar Bizi Söyler' programının çekimleri öncesi rahatsızlanarak arkadaşları tarafından kaldırıldığı hastanede yoğun bakıma alınan şarkıcı Hakan Altun'dan yeni haber geldi.

Hakan Altun'dan yeni haber var

Sağlık durumu herkes tarafından merak edilen sanatçı Hakan Altun'un son durumu ile ilgili kişisel Instagram hesabından bir paylaşım yapıldı.

Hakan Altun'un hesabından yapılan paylaşımda, "21 Nisan Çarşamba akşamı kendini iyi hissetmediği için hastaneye kaldırılan Hakan Altun'un tetkikleri yapılmıştır. Bu tetkikler sonucunda beyin damarlarından birinde dolaşım bozukluğu saptanmış ancak erken müdahaleyle ciddi bir sorun yaşanmamıştır. Tedbir amaçlı birkaç gün daha hastanede normal odada tedavisi sürecektir. Durumunun seyrine göre önümüzdeki hafta içinde taburcu edilebileceği öngörülmektedir." ifadeleri yer aldı.

Nişantaşı'ndaki hastanede tedavisi süren Hakan Altun'u gün boyu ziyaret edenler arasında yakın dostları Zafer Algöz ile futbolcu Tuncay Şanlı da vardı.

Zafer Algöz, hastane çıkışında yaptığı açıklamada, Altun'un beynine pıhtı attığını ve ünlü şarkıcının yoğun bakımdan normal odaya alındığını söyledi.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER