Güney Londra’da açılışı yapılan kuaför ve güzellik salonu göz kamaştırdı…

Zara hizmete girdi

Güney Londra’da açılışı yapılan kuaför ve güzellik salonu göz kamaştırdı…

Ekonomik krize rağmen Kıbrıslı Türkler Londra'da küçük işletmelere yatırım yapmaya devam ediyor

Başarılı İşkadını Kıbrıslı Türk Zehra Süleyman, Güney Londra'nın Orpington bölgesine kuaför ve güzellik merkezi açtı. 

Güney Londra'nın Orpington bölgesinde bayanların ve erkeklerin aynı çatı altında hizmet alacakları kuaför ve güzellik merkezi, açılış nedeniyle müşterilerine yüzde 50 indirim uyguluyor. 

Geçtiğimiz günlerde salonun bulunduğu  Queensway Petts Wood'daki merkezinde bir açılış kokteyli düzenlendi. Çok sayıda davetlinin katıldığı açılışa işletme sahibi Zehra Süleyman eşi Ömer Süleyman, salonun çalışanları, çevredeki esnaf ve çok sayıda davetlinin yanı sıra  Vatan Kültürel Türk Müziği Korosu Kurucu Başkanı Türkan Nalbantoğlu da katıldı. 

Salonun kudalesini alkışlar arasında Zehra Süleyman ve eşi Ömer Süleyman birlikte kesti. 'Hayılı olsun' dilekleri ile kurdeleyi kesen Zehra Süleyman, kendisine böyle bir işyeri açtığı için eşine teşekkür etti. 

Müşterilerine kaliteli hizmeti ekonomik olarak sunacaklarını ifade eden Zehra Hanım, "Salonumuz kendi dalında en iyisini sunmak için yola çıkmıştır. Erkek ve Bayan bölümünü bulunduran kuruluşumuz,uzman kadrosuyla hizmetlerini başarı ile sürdürecektir" dedi. 

Müşterilerine daima yüksek kaliteli, yüksek performanslı ürünler sunacaklarını ifade eden Zehra Hanım, "Salonumuzda müşterilerimizin her türlü ihtiyacına cevap verecek geniş bir ürün yelpazesi bulunmaktadır" diye konuştu. 

Bayanlara uygun fiyatların yanı sıra farklı stillerde saç kesimleri ile hizmet vereceklerini ifade eden Süleyman, "Orpington bölgesinde tecrübeli ve güvenilir kadro artık güzelliğiniz için hizmetinizde" dedi. Zehra hanım davete katılan ve çiçek gönderenlere de teşekkür etti. 

Açılışta konuklarıyla yakından ilgilenen Zehra Süleyman'ın eşi Ömer Süleyman ise, eşine  bol kazançlar temennisinde bulundu.

Öte alanında eğitim almış genç yetenek Umut Özzağlı da erkek bölümünde hizmet verecek.  

Açılışta davetlilere ev yapımı yiyecekler ve  şampanya ikram edildi. Haftanın yedi günü saat 09.00 ile 19.30 arası hizmet verecek olan salon, öğrencilere Salı günleri yüzde 15 indirim uygulayacak.  Zara'nın hizmetleriyle ilgili daha fazla bilgiyi 01689835471 no'lu telefondan almak mümkün.

Güncelleme Tarihi: 01 Mayıs 2013, 12:13
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER