Cyprus Garden’da muhteşem geceler başladı

Soner (Babutsa), Eray Yiğittürk, Kader Ateş ve Yıldız Rezva'nın sahne aldığı mekan, sizleri ve sevdiklerinizi eğlence dolu, geleneksel bir geceye davet ediyor!

Cyprus Garden’da muhteşem geceler başladı
Kuzey Londra'da geçtiğimiz günlerde hizmete giren eğlence kültürünün eşsiz mekanı Cyprus Garden, geniş sanatçı kadrosuyla konuklarına şahene geceler yaşatıyor.

 

Londra'da elit eğlence hayatının merkezi olmayı hadefleyen Cyprus Garden, Kuzey Londra'nın en seçkin ve kaliteli eğlence mekanı olarak hizmet vermeye başladı.

Soner (Babutsa), Eray Yiğittürk, Kader Ateş ve Yıldız  Rezva'nın sahne aldığı mekan, sizleri ve sevdiklerinizi eğlence dolu, geleneksel bir geceye davet ediyor!

Sanatçıların sahne performansı eşliğinde canlı müzikli bu müthiş Cuma ve Cumartesi akşamında ikramlar ve limitsiz alkol ile eğlenceye doyamayacaksınız! Mum ışığında sık dekoru ve ferah atmosferi ile romantik bir ortamda, dostlarınız ve ailenizle birlikte felekten bir gece yaşmaya hazır olun.

 

Başarılı işletmeci Engin Yorgancı, “Cyprus Garden'nin öncelikli misyonu müşterilerine kaliteli güler yüzlü hizmet ve keyifli müzik ziyafeti sunmaktır. Cyprus keyifli canlı müzikleri eşliğinde; farklı, büyüleyici bir ambiyansta, güler yüzlü, kaliteli hizmet anlayışı ve zengin menü seçenekleriyle siz misafirlerini ağırlamaktan onur duyup, keyif alacaktır” dedi

 

'The Fairways Centre, Southend Road London E4 8TA'  adresinda  hizmet veren mekan ile ilgili bilgiyi 07738 410870 telefondan almak mümkün

Güncelleme Tarihi: 05 Aralık 2012, 01:59
YORUM EKLE
YORUMLAR
popcuali
popcuali - 11 yıl Önce

unutmayiniz popcuali,de var cyprus gardenda oda bir taninmis sanatcidi

SIRADAKİ HABER