Bu kez çocuklar yarışacak

Pınar Atman'dan yeni bir yarışma

Bu kez çocuklar yarışacak
Süper Model Ajans’ın sahibi Pınar Atman, bu yıl ilk kez düzenlediği “Best Model Of North Cyprus” yarışmasından sonra şimdi de “Best Child Model Of North Cyprus” adlı çocuklara yönelik bir güzellik yarışmasının hazırlıklarına başladı. Gelecek yıl Şubat ayında gerçekleştirilmesi planlanan yarışma 04-09 yaş aralığı ve 09-15 yaş aralığındaki kız-erkek çocukların katılacağı iki kategoride düzenlenecek.

 

Yarışmada birinci gelen kız-erkek çocuklarının Haziran ayında Bulgaristan’da yapılacak olan “Best Child Model Of The World” Yarışması’nda ülkemizi temsil edeceği belirtildi.

Güncelleme Tarihi: 08 Eylül 2012, 14:19
YORUM EKLE
YORUMLAR
Ela Gök
Ela Gök - 11 yıl Önce

çocuklara yarışma ne demek ? onları birer yetişkin gibi giydirip boyayıp susleyip juri önüne çıkartmak mı? siz bu çocukların psikolojisini hiç mi düşünmüyorsunuz? o yarışmada seçilemeyen çocuk psikolojik bir bunalıma giricek ve kendini çirkin, eksik zannedicek sonrada tedaviler başlıcak kendine güvensiz bir hale gelicek...dahasıda bu ülkede pedofi ve enses hastaları yok mu çocukların güzelliklerini sergileyin sonrada çocuk sapıkları ortaya cıksın bu son kaçınılmaz olur işte...anne ve babalar böyle bir şey yapmadan önce lütfen iyi düşünün!

SIRADAKİ HABER