16 yaşımdan beri ilgi çeken bir kadınım

16 yaşımdan beri ilgi çeken bir kadınım

Emel Yalçın'ın Milyon TV'de yayınlanan programına konuk olarak katılan Aynur Aydın, hem kariyeri hem de özel hayatıyla ilgili çarpıcı açıklamalar yaptı.

"Aynur sürekli röportajlarında rakiplerinin yoluna taş koyduğundan seni engellediklerinden bahsediyorsun neden?" sorusu üzerine Aynur Aydın, "Hala böyle düşünüyorum, belki erteleyebildiler ama engelleyemediler" diye konuştu.

Sosyal medya paylaşımlarıyla da dikkat çeken Aydın, "Aslında herkesin zorlandığı konu da ben Twitter sayesinde başarılı oldum" dedi.

Ünlü şarkıcı, attığı tweetler yüzbinlerce etkileşim alırken bu esprili yaklaşımıyla Z kuşağı ile arasında çok güçlü bir bağ kurduğunu hatta Z kuşağının kendisini ünlü yaptığını söyledi. Aydın, Z kuşağının gerçek olan her şeye reaksiyon gösterdiğini ve onları kandırmanın kolay olmadığını zeka sevdiklerini de belirtti.

Aynur Aydın, "Aynur çok güzel bir kadınsın, eminim taliplerinde çoktur, hiç magazin haberlerinde seni sevgilinle göremedik. Sektöre girdiğinden beri hiç sevgilin olmadı mı, yoksa saklamayı mı iyi başardın?" sorusuna da yanıt verdi.

Şarkıcı, "16 yaşımdan beri her zaman erkeklerin ilgisini çeken bir kadınım. Bunu sadece güzelliğimle değil, sanırım zekamla da başarıyorum. 'Hiç sevgilin olmadı mı?' dersen, bence saklamayı iyi başardım" ifadelerini kullandı.

Aydın, "Her insan başına haksızlıklar geliyor benim de çok geldi ama ben ne zaman kurban psikolojisinden çıktım, o zaman daha başarılı oldum" dedi ve ekledi: Hem meslek hem de iş hayatımda. İnsan kendine acımasını çok seviyor. Ben kendimi sevmeye başladığım an her şey olumlu yönde değişmeye başladı. Hayatı ve kendimi çok seviyorum.

Aynur Aydın, geçtiğimiz haftalarda Etiler'de bir güzellik merkezinden çıkarken görüntülenmiş ve konu estetikten açılınca "Bana kalsa her yerimi estetik yaptırırım" demişti. Aydın, bu sözlerin ardından babasından gelen mesajı "Kaç yaşında olursan ol baba azarı diye bir şey var" ifadeleriyle paylaşmıştı.

Güncelleme Tarihi: 29 Mayıs 2021, 15:23
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER