LÖSEV Türkiye, 1998 yılından beri lösemi ve kanserle mücadele eden çocuklara, yetişkin kanser hastalarına ve ailelerine destek sağlayan ve kar amacı gütmeyen bir sivil toplum kuruluştur. Kayıtlı lösemi tanısı konulan çocukların ailelerinin %87'si düşük gelirli, %11'i de neredeyse hiçbir gelire sahip değildir. LÖSEV, LÖSANTE Çocuk ve Yetişkin Hastanesi'nde tamamen ücretsiz tedavi sunmaktadır.

25 yıllık bir mücadele ve tecrübe sonrasında biz, LÖSEV olarak Türkiye’de sahip olduğumuz deneyimlerle, şimdi Almanya’da ve Amerika’daki çocuklarımızın da hayatını iyileştirmeye ve onlara sağlıklı bir gelecek sunmayı hedeflemekteyiz!

 

Ramazan Kampanya çalışmalarımıza başladığımız bu günlerde sizlerin desteği ile yurtdışındaki vatandaşlarımıza  ulaşma imkânımız oluyor. Bu vesileyle lösemi ve kanser ile mücadele eden çocuklarımıza daha fazla destek olabiliyoruz.

Vereceğiniz kamu spotu desteği, çocuklarımız için çok kıymetli. Ekte görsel materyallerimizi ve bültenimizi bulabilirsiniz.

Ramazan’ın bolluk ve bereketini hep birlikte yaşamak ve yaşatmak için “Önce Çocuklar İyileşsin” diyerek çıktığımız yolda, kampanyamıza desteklerinizle Vakfımıza kayıtlı lösemi ve kanser hastası Çocuk ve yetişkin kanser hastaları ve ailelerinin temel ihtiyaçlarını karşılayabilmeyi hedefliyoruz. Bu konuda bizlere nasıl yardımcı olabileceğinizi aşağıda sizlerle paylaşmak istiyoruz.

 

Ø  Kampanyamızı sosyal medya hesaplarınızda @losev1998’i etiketleyerek paylaşabilir, sesimizi daha çok kişiye duyurmamıza  katkıda bulunabilirsiniz.

Ø  Web sayfanızda LÖSEV ’e yönlenecek web banner desteği sağlayabilirsiniz.

Ø  Çevrenizde bulunan Türk Restoran/Lokanta/Büfe vb. yerlerle, Türk Okulları, Kursları, Dernekleri, Kurum & Kuruluşlarıyla iletişime geçerek ekte gönderdiğimiz afişimizin asılması konusunda bizlere destek olabilir, bu sayede kampanyamıza güç katabilirsiniz.

Ø  Kurumunuz içerisinde ve networkünüzde Koli Koli Mutluluk Kampanya Linkimizin paylaşılması hususunda destek sağlayabilirsiniz.  https://www.losev.org.tr/bagis/BagisKampanya.html?id=2224  

Ø  Fitre ve zekat bağışlarınız için; https://www.losev.org.tr/v6/bagis

  

 

Thalassaemia Derneği eylemde: “Artık orijinal ilaç istiyoruz” Thalassaemia Derneği eylemde: “Artık orijinal ilaç istiyoruz”

Ramazan 2024 Dijital Tasarımlarımız İçin: http://losev.org.tr/ramazan_tasarim  

 

 

LÖSEV olarak, fikir, deneyim ve bilgi paylaşımıyla çocuklarımızın yaşamlarını iyileştirebileceğimize, onlara sağlıklı ve dolayısıyla daha iyi bir gelecek sağlayabileceğimize inanıyoruz. Bu nedenle 25 yıllık tecrübelerimiz sonrasında bu deneyimlerimizi sınırların ötesine taşımak ve başta Türk kanser çocukları olmak üzere dünyadaki diğer kanserli çocuklarla da paylaşmak ve onlara yardım eli uzatabilmek için LOSEV USA ve LOSEV Almanya’yı kurduk. SEPA Avrupa Bölgesindeki bağışçılarımız Almanya hesap numaramızı kullanarak ücretsiz transfer yapabilirler.

 

AVRUPA’DAN KATKI VE BAĞIŞLARINIZ İÇİN

 

Lösev Stiftung gGmbH

Banka: ISBANK AG

IBAN: DE46 1013 0600 6499 9330 00

BIC: ISBKDEFXXXX