Açık Gazete Gecesi çoşkulu geçti

Gecede eğlence ve dayanışma vardı...

Açık Gazete Gecesi çoşkulu geçti
Açık Gazete geçen pazar Most Art'ta düzenlediği yılsonu gecesi çoşkulu geçti. Ersan and Co Solicitors, Özer ve Sofra Restaurantları ile Cyprus Paradise ve Cyprus Premier Holidays'in destek olduğu ve herkese açık gecede toplumun müzikteki 'as'ları sayılan Kemal Külahçı, Cahit Baylav yönetimindeki Nihavent grubu, Çiğdem Arslan ile Sedat ve Ezo Sarıcı, Açık Gazete ile dayanışma amacıyla sahneye çıktı.

Toplumun her kesiminden geceye 150'ye yakın renkli simanın katıldığını belirten Eskioğlu, gecede yaptığı teşekkür konuşmasında "Toplumun içinden çıkan Açık Gazete belki belki küçük bir kayık ama fırtına ve dev medya gemileri arasında gerçekten bağımsızlığını korumayı ve batmamayı başardı. Üstelik duruşu ve çizgisiyle meslektaşların prestij gazetesi konumuna geldi" dedi.

Sanatçı ve yazar Osman Balıkçıoğlu skeçleriyle ve şair Fuat Ataş da şiirleriyle renklendirdiği gecede kısa bir konuşma yapan işadamı Ziya Akşahin de Açık Gazete'nin toplumu yansıttığını belirterek desteklenmesi gerektiğini söyledi. Açık Gazete'ye yazmaktan gurur duyduğunu vurgulayan Akşahin, gazetenin giderek büyümesinden de memnuniyet duyduğunu aktardı.

Gece Açık Gazete Hediye Çekilişi ile son buldu.

 

 

Güncelleme Tarihi: 12 Aralık 2012, 15:22
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER