Araba kiralama şirketleri arasında öncü isim Eva Rent a Car, 200 araçlık filosuyla müşterilerine 24 saat hizmet sunuyor. Müşteri memnuniyetini ön planda tutan şirket, www.evarentacar.com web sitesiyle de müşterilerine online rezervasyon kolaylığı sağlıyor.

 

 

Kuzey Kıbrıs’ta rahat ve güvenilir bir seyahat için plan yapanların ilk tercihlerinden
Eva Rent A Car, 200 araçlık yeni araçlardan oluşan filosuyla müşterilerine kaliteli hizmet sunuyor. Havalimanı transferi de sağlayan araba kiralama şirketi, İngiltere’den Kuzey Kıbrıs’ı ziyarete gelecek vatandaşlar ve turistleri aile sıcaklığında karşılıyor. Oturduğunuz yerden Kuzey Kıbrıs’taki seyahatinizi planlamanız için, web sitesiyle de hem yurt içi hem de yurt dışındaki müşterileri için online rezervasyon hizmetiyle büyük kolaylıklar sağlayan şirket, 24 saat hizmet garantisiyle de seyahatinizi güvenceye alıyor. Eva Petrol İstasyonu’yla birlikte çalışan Eva Rent A Car, hem petrol istasyonu avantajı hem de temizlik hizmetiyle müşterilerin tercih ettiği araba kiralama şirketi durumunda. 

200 araç filosuyla hizmet veriyor
Girne’de 2004 yılında 15 araçla faaliyete başladıklarını söyleyen  şirket direktörü Erk Berkin, bugün 200 araçla hizmet verdiklerini belirterek, şirketlerinin bir birinden yeni arabalarla müşterilerinin yanında olduğunu belirtti. Berkin, zengin araç seçenekleriyle müşterilerinin hizmetinde olduklarını ifade ederek, Larnaka, Baf Havaalimanı ve Ercan Havalimanı transferlerinin de bulunduğunu söyledi. Tüm araçlarının full sigorta olduğuna işaret eden Berkin, bir arıza olması durumunda ise, araçların hemen yenisiyle değiştirildiğinin altını çizdi.

24 saat hizmet zengin araç seçeneği
Müşterilerinin çoğu İngiltere’deki Türkler ve İngiliz turistlerden oluşan Eva Rent A Car Direktörü Erk Berkin, müşteri kitlesini artırma hedefinde olan şirketlerinin başarısını müşteri memnuniyetine bağlayarak, sağladıkları servis, uygun fiyat ve 24 saat hizmet yanında, araba seçenekleriyle, her zaman tercih edilen bir firma olduklarını ifade etti. Müşterilerinin memnuniyetini her zaman düşündüklerini söyleyen Berkin, kaliteli ve zamanında sağladıkları hizmetle daha da ileriye gitmeyi hedeflediklerini anlattı. Araç filolarını artırma hedefinde olduklarına da işaret eden Berkin, daha da profesyonelleşmenin en büyük hedefleri arasında olduğunu söyledi.

(Adres: Shell Petrol İstasyonu, Ecevit Caddesi. No:7 Girne KKTC. Tel: 392 4447171 Email: [email protected] Web Sitesi: www.evarentcar.com)