“Böylesi anlamlı bir etkinliğe destek vererek, ne kadar doğru bir karar aldığımızı yerinde, yaşayarak gördük, mutlu olduk. Büyükkonuk Belediyesi’ne teşekkürler.Kuzey Kıbrıs Turkcell, Büyükkonuk Belediyesi tarafından düzenlenen ve ana sponsorluğunu üstlendiği “11’inci Eko Gün”e tüm emek verenleri kutladı, katılımcılara teşekkür etti.
Kuzey Kıbrıs Turkcell ailesinin çok geniş bir katılımla yer aldığı Eko Gün’e; yurttaşlar, siyasiler ve basının gösterdiği yoğun ilgi, ana sponsoru da fazlasıyla mutlu etti.
“Böylesi anlamlı bir etkinliğe destek vererek, ne kadar doğru bir karar aldığımızı yerinde, yaşayarak gördük, mutlu olduk” denen Kuzey Kıbrıs Turkcell açıklanmasında,  Büyükkonuk Belediyesi’ne de teşekkür edildi.

“Anlamlı, güzel bir gündü”

Kuzey Kıbrıs Turkcell, “Eko Gün”e ana sponsorluk yapmanın yanı sıra bandosu, İbrahim Şevki konseri, e-fatura tanıtımı, çocuklara yönelik hediyeleri ile de etkinliğe katkı koydu.
“Kuzey Kıbrıs Turkcell, bu özel projede, Büyükkonuk Belediyesi ile işbirliği yapmaktan ve EKO GÜN etkinliğine destek vermekten, tüm iş ortakları, aboneleri ve büyük Turkcell ailesi adına onur duydu” diyen Kuzey Kıbrıs Turkcell Genel Müdürü Aybars Karaatmaca, açılışından itibaren etkinliği yaşarak, çok anlamlı bir gün geçirdiğini söyledi.
Karaatmaca,
“Çevre duyarlılığın çok daha geniş kitlelere aktarılması ve Kıbrıs’ın zengin kültürel, tarihi ve doğal mirasının korunması açısından son derece önemli bu projeye desteğimiz sürecektir” diye sözlerini tamamladı.