Zamanı sizin için geri çeviriyor

*Gazimağusa Kunter Güven Hastanesi İngiltere’den Kuzey Kıbrıs’a tatil için gelenlere sağlık hizmeti sunuyor. Hızlı ve güvenilir sonuçlarda check-up imkanı sunan hastane, aynı zamanda güzellik merkezinde uyguladığı kısa süreli bakımlarla inanılmaz sonuçlar sağlıyor.

 

*Hayatınız, sağlığınız ve güzelliğiniz ihmale gelmez…

*Tatilinizi yaparken eğlenin, eğlenirken sağlık ve güzelliğinizi pekiştirerek gençleşin…

 *Tatilinizin keyfini çıkarırken check-up sonuçlarınız hazır olsun…

 *Sağlığınız, Güzelliğiniz ve Gençliğiniz geri gelsin...

 

Gazimağusa Kunter Güven Hastanesi hastaların güven ve memnuniyetini sağlayan vizyonuyla, Kadın Doğum, Cerrahi ve Travmatoloji, Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları, Kulak & Burun & Boğaz, Dâhiliye, Üroloji, Endokrinoloji, Ortopedi, Göz Hastalıkları, Diş Hastalıkları, Psikoterapi, Diyetisyen, Laboratuar, Radyoloji, Ameliyathane, Doğumhane, Yataklı Servis, Ambulans ve Acil Servis birimleri ile halkın yanında.

Diş, göz, vücut ve ruhsağlığınız için gerekli her türlü sağlık hizmeti(Muayene, tetkik, teşhis, tedavi, müdahale ve ameliyatlarla) verilmektedir.

1992 yılında Kunter Doğum ve Cerrahi Kliniği olarak kurulan hastane, hastaların memnuniyetiyle birlikte büyüyerek hizmet alanını genişletip 2007 yılında Özel Kunter Güven Hastanesi olarak hizmete girdi.

Kocatepe Sokak’taki dört katlı binasında hizmet veren özel hastane, gerek güzellik merkezi gerekse hızlı sonuç fırsatı sunan check-up’larıyla halkın yoğun ilgisini görüyor.

 

Check-up’larla güvenli ve hızlı sonuç
Kunter Güven Hastanesi geniş hizmet ağı çerçevesinde, tıbbi laboratuvarında, halkın ihtiyaç duyduğu tüm analizlerin yapılmasına olanak sağlıyor. Bunun yanında, sağlık sorununun erken teşhisinde önemli yer tutan check-up’larla güvenli ve hızlı sonuç alma olanağı sunuyor. Gazetemize bu konuda detaylı bilgi veren Kunter Güven Hastanesi Mikro Biyoloji Uzmanı İrfan Dorak, bazı hastalıkların sinsi bir şekilde geldiğini ve bu hastalıkları açığa çıkarmak için genel sağlık taramasının yapılmasının şart olduğunu söyledi. Dorak, yapılan bu sağlık taramalarının sonuçlarını ise emar ve smear testi de dahil 2-3 gün içerisinde hastalara verdiklerine dikkat çekti.

 

Erken teşhis önemli!
Yapılan check-up’ların kadın, erkek ve çocuklara ve yaşlara göre farklılıklar gösterdiğine işaret eden Dorak, kadın ve erkeklerde 5gerekli hertürlü sağlık h0 yaş üstü ve 50 yaş altı check-up’ların farklılıklar gösterdiklerine değindi. Bu bağlamda, check-up fiyatlarının da değişim gösterdiğini belirten Dorak, 350-500 TL arasında olan  fiyatların yaptıkları kampanyayla ikinci sefere indirim uyguladıklarının altını çizdi. Özellikle 50 yaş üstü herkesin, mutlaka belli aralıklarda check-up yaptırması gerektiğini söyleyerek, günümüzde, ciddi hastalıkların çok daha erken başgöstermesinden ötürü check-up yaptırımının 40 yaşın altına indiğini söyledi. Özellikle risk grubundaki insanlara mutlaka check-up yaptırmalarını önderdi.

Check-up sonuçlarına göre ,

-Gastroskopi, kolonoskopi gereken durumlarda hemen ertesi güne randevu veriliyor.

-Laparaskopik ameliyatlar için 2 gün önceden randevu alınması yeterli oluyor.

 Kıbrısta KBB de ilk kez ;

-uyku abnesi, horlama cerrahizi ve tedavisi ve

-uyku laboratuvarı uygulamaları yapılıyor.

Ayrıca en yeni teknoloji kullanılarak;

-Burunve sinüs hastalıklarının endoskopik tanı ve tedavisi,

-Ses bozuklukları endoskopik tanı ve tedavisi,

-İşitme kayıpları tanı ve mikrocerrahi tedavileri yapılıyor.

 
Hem tatil hem güzellik

Öte yandan Kunter Güven Hastanesi’nin bu günlerde en çok ilgi gören Lazer ve Güzellik Merkezi’nde ise, akne, yaşlılık ve güneş lekeleri, ince çizgi ve kırışıklık, damarsal doğum lekeleri, şarap lekesi, yoğun cilt kızarıklıkları, yara-sivilce izleri, varis ve kılcal damarlar, nasır ve siğillerin tedavileri.
Aynı zamanda merkezde, epilasyon, İ-lipo (vücut şekillendirme ve yağ azaltma), Multiwel Derma Roller, JetPeel (Anti Aging, cilt yenileme vs.) uygulamaları da yapılıyor.

Kunter Güven Hastanesi’nde Estetisyen Emel Dinçdölek, güzellik merkezlerinde vücut analizleri ve beslenme ve diyet uzmanları (1 beslenme uzmanı + 2 diyetisyenden oluşan yetkin kadrosuyla) eşliğinde sağlıklı beslenme programları da uygulandığını anlatarak, sorunlu bölgelere yapılan uygulamalarla bölgesel zayıflamalara da olanak sağladıklarını kaydetti.

 

Kendinizi yeniden doğmuş gibi hissedin!
Dinçdölek, İngiltere’den Kuzey Kıbrıs’a tatil için gelenlere de tavsiyelerde bulunarak, doping ve vitaminli bakım yaptırmalarını önerdi. 3-4 seferde cilde doping uyguladığını söyleyen Dinçdölek, vücut bakımlarıyla ise kısa süreli olarak ödemlerden kurtulup vücuda canlılık kazandırılabileceğinin altını çizdi. Dinçdölek “Haftalık vücut bakımlarıyla kendilerini yeniden doğmuş gibi hissedecekler. Üzerlerindeki negatif elektiriği atacaklar. Buraya gelen müşterilerimiz inanılmaz bir rahatlamayla ayrılıyorlar.” dedi.

 

“Çatlaklarda 1 ayda inanılmaz düzelme”
Kısa sürede botoks, mezoterapi, saç bakımları gibi uygulamaların da yapılabildiğini anlatan Dinçdölek, plastik cerrahi bölümünde ise göğüs büyükmeden karın gerdirmeye birçok uygulamanın da  yapıldığını kaydetti. Çatlak tedavilerinde %80’e kadar sonuç aldıklarını da anlatan Dinçdölek, 1 aylık bir süre içerisinde, 4 seferde, müşterilerin inanılmaz farklılıklar yaşayacaklarının altını çizdi. Yaz sezonu boyunca da fiyatlarının kampanyalı süreceğini söyledi. 

 

“Kıbrıs’ta ilk ve tek olan Termaj Sistemi ile kırışıklarınıza son”
Bayanların en önemli sıkıntılarından biri olan kırışıklıklar konusunda da çözüm sunduklarını belirterek, “80 yaşındaysanız 60, 60 yaşındaysanız 40, 40 yaşındaysanız 20 yaşında görünmek için hemen telefonu çevirin ve randevunuzu alın...” dedi.

 

Güvenilir ve çağdaş sağlık kuruluşu…
Kunter Güven Hastanesi Koordinatörü Hatice Kunter, verdikleri tüm sağlık hizmetlerinde; etik kurallara bağlı, hasta haklarına saygılı ve kaliteli hizmet sunumunu ekonomik olarak gerçekleştiren güvenilir bir sağlık kuruluşu olmayı misyon edindiklerini işaret etti. 
Kendilerine duyulan güvenle, hizmet kalitesini sürekli arttırarak büyümeye devam ettiklerini belirten Kunter, hasta memnuniyeti odaklı, güvenilir, çağdaş bir sağlık kuruluşu olarak ülkede, tercih edilen öncelikli sağlık kuruluşlarından olmaya devam etmekte kararlı olduklarını ifade etti..

“Hızlı, kaliteli, çağdaş, güvenilir ve ekonomik hizmet için Kunter Güven Hastanesini Arayın”

İletişim:

Kocatepe Sokak  No:14  Mağusa/KKTC, Tel: +90 392 366 3909 – 366 7076,  Fax: 366 0632         e-mail :  [email protected] Tel:  1130