Telsim Genel Müdürü Rasim Karas Özev;I ziyaret etti

"Çocuklar bizim için çok önemli"

Telsim Genel Müdürü Rasim Karas Özev;I ziyaret etti

Telsim Genel Müdürü Rasim Karas, Özel Eğitim Vakfı’nda (ÖZEV) kıt kaynaklarda ve zor şartlarda eğitim yapıldığını belirterek, Telsim olarak her zaman ÖZEV’in yanında olmayı düşündüklerini söyledi.

Telsim Genel Müdürü Rasim Karas, Telsim Genel Müdür Yardımcısı Fevzi Tanpınar’la birlikte Özel Eğitim Vakfı’nı ziyaret ederek, ÖZEV Başkanı Ersin Görsay ile görüştü.

Görsay, Rasim Karas’a ÖZEV hakkında bilgi vererek, ÖZEV’i gezdirdi, eğitim faaliyetlerini yerinde gösterdi. ÖZEV çalışanları ile sohbet eden Karas, ÖZEV’de eğitim alan çocuklarla yakından ilgilendi.

ÖZEV Başkanı Ersin Görsay, ziyaretin sonunda yaptığı açıklama, ziyaretten dolayı teşekkür ederek, “toplumsal bir projenin geleceğe taşınması konusunda Telsim ile yürek dostu olduklarını” söyledi.

Görsay, “Güzel bir ziyaret oldu. Sizi burda görmekten mutlu olduk. Telsim’le biz artık yürek dostuyuz. Bu toplumsal projenin geleceğe taşınmasıyla ilgili olarak aynı parelelde düşünüyoruz” dedi.

ÖZEV için büyük bir eksiklik olan tanıtım filmininin Telsim tarafından hazırlandığına da dikkati çeken Görsay, “Telsim’in hem proje desteği, hem de maddi destekleri bize sinerji katıyor. Özellikle görsel basın açısından, konunun toplumsal yanının işlenmesi gerektiği üzerinde durduk. Tanıtım filminin hazırlanmasını Telsim sponsorluğunda organize ettik. Bunun bugün çok güzel faydasını görüyoruz, bizi tam anlatan bir unsur oldu. Bir eksikliğimizdi” diye konuştu.

Kendilerini topluma çok iyi anlatmaları gerektiğini ifade eden Ersin Görsay, şöyle devam etti:

“Çünkü, ulaşamadığımız ya da geç kalan çocuklarımız var. Bu işte erken teşhis son derece önemli. Ümit ediyorum, bundan sonraki süreçte de birlikte hareket ederiz, toplumsal bir projeyi hep birlikte geleceğe taşırız. Sizi burada görmekten çok mutlu olduk, yeni göreviniz de hayırlı olsun. Burası sıcak bir yuvanız, katkılarınız için teşekkür ederim.”

Telsim Genel Müdürü Rasim Karas da, ÖZEV’i ziyaret etmekten duyduğu mutluluğu dile getirerek, Ersin Görsay’ın kalbi, aklı, gücü, enerjisi ve ekibiyle müthiş ve çok güzel iş yaptığını söyledi.

“Telsim olarak, çocuklar bizim için çok önemli” diyen Rasim Karas, şöyle devam etti:

“Öğrenme engelli çocuklar daha da önemli, çünkü onların topluma kazandırılması lazım ve bunlar burda kıt kaynaklarla zor şartlarda yapılıyor. O nedenle burda olmaktan çok mutluyuz. Birlikte daha önemli, daha büyük projeler yapmamız lazım, birlikte daha iyiye getirmemiz lazım, o nedenle Telsim olarak her zaman yanınızda olacağız. Aklımızın erdiği,  gücümüzün yettiği şekilde size destek olmayı her zaman istiyoruz. Sizleri daha iyi yerlere getirmek için hep beraber çalışacağız.”

ÖZEV’de eğitim alan çocuklar,  Karas’a,  kendi yaptıkları ahşap boyama tepsi hediye etti.

 

 

 

 

Güncelleme Tarihi: 06 Nisan 2013, 13:25
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER