SİBEL SİBER, ADAYLIK KONUSUNDA KARARI MART'TA AÇIKLAYACAK

Eski Başbakan ve Meclis eski başkanlarından Sibel Siber, Cumhurbaşkanlığına adaylık konusundaki kararını Mart ayında açıklayacağını söyledi.

SİBEL SİBER, ADAYLIK KONUSUNDA KARARI MART'TA AÇIKLAYACAK

Havadis Gazetesi'ne konuşan Eski Başbakan ve Meclis eski başkanlarından Sibel Siber, Cumhurbaşkanlığına aday olup olmayacağı konusundaki kararını gerekçeleri ile birlikte Mart ayında yapacağı bir basın toplantısı ile kamuoyuna açıklayacağını söyledi.

Yola çıkan adayların tümünün, kişilik olarak, bir yere gelen, bir donanımları, bir dünya görüşleri olan kişiler olduğunu kaydeden Siber, Cumhurbaşkanlığının bir yönetim görevi olduğunu belirterek, aday olmaması halinde adayları, yöneticilik kabiliyeti, kolektif kabiliyeti veya diğer bir değimle katılımcı çalışma ve hedefler, geçmişte bulundukları görevlerde başarı öyküleri ile değerlendireceğini belirtti.

Aday olma arzusunun çok yüksek olduğunu ifade eden Siber, "O makamda yapabilecekleri, toplum yararına ne gibi işler yapılabileceği düşüncesi, benim yapıma ve karakterime çok büyük motivasyon veriyor" ifadelerini kullandı.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER