Noyanlar Group Long Beach'te binicilik kulübü açtı

Yunus Bozkanlı: ‘’Bölge için senelerdir uğraşımız sonucunda bugün artık Long Beach bölgesinde ciddi bir popülasyona ulaşmış durumdayız. Bu insanların temel ihtiyaçları yanında hobi ve spor ihtiyaçlarına da çözümler üretmek dolayısı ile bizim görevimizdir’’

Noyanlar Group Long Beach'te binicilik kulübü açtı

İskele’nin gözde inşaat şirketlerinden Noyanlar Group, Long Beach bölgesinde, Sea Life Residence yanında ‘Royal Riding Club’ isminde binicilik kulübünü hizmete açtı.  21 Mayıs Cumartesi günü gerçekleşen açılışa ilgi büyüktü. Pazar ve Pazartesi günleri kapalı olacak olan binicilik kulubü haftanın geriye kalan günlerinde her gün 16:00 – 22:00 saatleri arasında hizmet verecek. İple gezdirme, deniz ve safari turu, binicilik kursları ve fayton gezisi gibi ayrıcalıklar sunan Royal Riding Club, çevre halkı tarafından şimdiden ilgi görmeye başladı.

Royal Supermarket hizmete başladı

Royal Sun Residence’te yapımı tamamlanan Royal Market, 21 Mayıs’ta yapılacak açılış kokteyl’i ile resmi olarak hizmete girmiş olacak. İskele bölgesinde artan nüfusun talebini karşılayabilmek adına yapılan bu yatırım, bölge halkına alışveriş konusunda alternatifler sunuyor.

Noyanlar Group Yönetici Asistanı Yunus Bozkanlı: ‘’Bölge için senelerdir uğraşımız sonucunda bugün artık Long Beach bölgesinde ciddi bir popülasyona ulaşmış durumdayız. Bu insanların temel ihtiyaçları yanında hobi ve spor ihtiyaçlarına da çözümler üretmek dolayısı ile bizim görevimiz’’ şeklinde konuştu.

Özellikle Long Beach bölgesinde bulunan projelerimize dahil olan sosyal tesis ve aktivitelerimizi her zaman çeşitlemeye çalışyoruz diye konuşan Bozkanlı şöyle devam etti: ‘Restaurant-Bar, pub, yüzme havuzları, video oyun ve bilardo salonu, spa –fitness, masaj-sauna merkezi bu aktivitelere sadece bir kaç örnek olabilir, yeni hizmete giren binicilik kulübümüz ve supermarketimiz müşterilerimizin ve bölge halkının hayatına yeni renkler getirecektir’’

Gelecek için bölgede yapacakları yatırımların artarak devam edeceğinin altını çizen Yunus Bozkanlı, bunlarla ilgili haberleri çok yakında paylaşacağını belirtti.

 

 

Güncelleme Tarihi: 24 Mayıs 2016, 06:25
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER