Made in North Cyprus, İnternetten alışveriş, Kapıya Teslim

KKTC'de bir ilk!

Made in North Cyprus, İnternetten alışveriş, Kapıya Teslim

Kuzey Kıbrıs’ın ilk online alışveriş sitesi olan www.alisveriskibris.com, sadece ürün çeşitliliği ve fiyatlarla beklentileri sınırlamıyor; takipçilerin bir e-ticaret sitesi ile ilgili tüm beklentilerini karşılamayı hedefliyor.

Ülkemizde eksikliği önemli ölçüde hissedilen ve bu anlamda e-ticaret sektöründe Ada’da çığır açacak olan Alışveriş Kıbrıs hayata geçti.

Ülkemizde eksikliği önemli ölçüde hissedilen ve bu anlamda e-ticaret sektöründe Ada’da çığır açacak olan Alışveriş Kıbrıs hayata geçti.  Alışveriş Kıbrıs takipçileri artık Kuzey Kıbrıs’ta bulunması zor ürünlere bile kolaylıkla sahip olabilecek.

Tamamı sertifikalı orijinal ürünleri, akıl almaz çeşitliliği ile Alışveriş Kıbrıs, alışveriş yapacak herkes için önemli bir uğrak yeri olarak internet dünyasındaki yerini alıyor.

Sadece yurtdışında satılan bir ayakkabıyı, en son çıkan elektronik bir eşyayı ya da özel günlerde giyeceklerinizi sokağa hiç adım atmadan satın almak ister miydiniz? Alışveriş Kıbrıs sayesinde internet üzerinden bir tıklamayla hepsine ulaşabilirsiniz.

Alısveriskibris.com adresinde Kuzey Kıbrıs halkına hizmet vermeye başlayan site, on binlerce ürünü de halkımızla buluşturuyor.

Türkiye ve KKTC sektöründen birçok markaya sahip ürünlerin satışa sunulduğu sitenin amacı her bütçeye ve her zevke hitap edebilmek.

Bu anlamda benzer ürünlerin farklı markalarını bir kategori altında bulma imkanın sunulduğu alışveriş sitesi Türkiye’de hizmet veren online alışveriş sitelerini aratmayacak kalitede bir kapasiteye sahip.

Alisveriskibris.com’da satışa sunulan ürünler genel olarak Türkiye ‘den ithal edilmekle birlikte KKTC pazarında da hizmet veren kuruluşların ürünlerini bir çatı altında bulabilmek mümkün.

Anne/bebek/çocuk, bilgisayar, çanta, ev tekstil ürünleri, giyim, ayakkabı, hobi, kırtasiye, kişisel bakım, kozmetik, sağlık, mobilya, dekorasyon, oto aksesuar-yedek parça, müzik aletleri, hediyelik eşya, oyun ve oyun konsolları, oyuncak, elektronik ürünleri, telefon ve daha birçok kategori altında sıralanabilecek on binlerce ürün KKTC halkının hizmetinde.

Hafta içi 08:30-18:00, Cumartesi günleri ise 08:30-16:00 saatleri arasında online canlı destek hattı ve telefon hattıyla hizmet de verecek olan siteye 0392 367 00 01 ve 0533 835 00 01 numaralı telefonlardan da ulaşılabilecek. Siteye www.alisveriskibris.com adresinden ulaşılabilirken, sosyal medyada kampanyaların duyuralacağı facebook.com/alisveriskibris ve twitter.com/alisveriskibris adresleri de takipçiler için açılmış bulunmakta.

Alisveriskibris.com‘da siparişinizi verdikten sonra sadece ürünün kapınıza gelmesini bekliyorsunuz. Ne gümrük, ne posta, ne de devlet dairelerinde vaktinizi harcamıyor, yaptığınız alışverişin keyfini çıkarıyorsunuz. Satın aldığınız fiyatlara ürünün tüm yasal giderleri dahildir. Alışveriş Kıbrıs yaptığınız alışverişten sonra sizden tek bir kuruş dahi ekstra ücret talep etmeyecektir. Ürünleriniz anlaşmalı olduğu kargo firmasına teslim ediliyor ve alışveriş yaparken verdiğiniz adrese, ekstra hiçbir ücret talep etmeden ulaştırılıyor.

 

 

Güncelleme Tarihi: 11 Aralık 2012, 14:30
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER