Kuzey Kıbrıs Turkcell’den anlamlı ziyaret

Bayramda unutulmadılar

Kuzey Kıbrıs Turkcell’den anlamlı ziyaret
 

Eller öpüldü,  bayram kutlandı, büyüklere saygı geleneği bir kez daha yaşatıldı. Lapta Huzur Evi ve Bülent Ecevit Rehabilitasyon Merkezi’ndeki yurttaşlar hatırlanmanın mutluluğu ile Kuzey Kıbrıs Turkcell ailesini kucakladı

 

Kuzey Kıbrıs Turkcell ailesi, Ramazan Bayramı nedeniyle Lapta Huzurevi ve Bülent Ecevit Rehabilitasyon Merkezi’ni ziyaret etti, yaşlıları ve tedavi gören yurttaşları bu anlamlı günde yalnız bırakmadı.
Lapta Huzurevi’nde yaşamlarını sürdüren 42 yaşlımız ve Bülent Ecevit Rehabilitasyon Merkezi’nde rehabilitasyonları devam eden 37 yurttaşımız, Kuzey Kıbrıs Turkcell ailesine sarıldı, bayram sevincini yaşadı.
Tek tek her yurttaşla görüşen, bayramlarını kutlayan Kuzey Kıbrıs Turkcell uzmanları, en az yaşlılar kadar duygulandı, görüşlerini şu cümlelerle özetledi:
“Onlara çeşitli hediyeler getirdik. Ancak en güzel hediye onları ziyaret etmek, bayramlarını kutlamaktır. Bunu yüreklerimizde hissettik. Rehabilitasyon sürecindeki insanlarımızı ve yaşlılarımızı ziyaret etmek, bayram mutluluğuna mutluluk katıyor.”

 

Eski bayramlar konuşuldu
Kuzey Kıbrıs Turkcell, farklı departmanlardan 10 kişilik bir ekiple ziyaretlere katıldı.
Tüm hemşire, hastabakıcı ve görevli personelin de bayramını kutlayan Kuzey Kıbrıs Turkcell uzmanları, ziyaret boyunca duygusal anlar yaşadı.
Ziyaretler sırasında eski bayramlar konuşuldu, öğütler verildi, espriler yapıldı.
“İyi ki geliniz, bizi çok mutlu ettiniz, Kuzey Kıbrıs Turkcell tüm özel günlerimizde bizi hatırlıyor, yalnız bırakmıyor” diyen yaşlılar, böylesi ziyaretleri her zaman beklediklerinin de mesajını verdi.
Eller öpüldü,  bayram kutlandı, büyüklere saygı geleneği bir kez daha yaşatıldı.
Lapta Huzur Evi ve Bülent Ecevit Rehabilitasyon Merkezi yetkilileri, böylesi ziyaretlerin tedavi ve bakımdaki hastalar, özellikle de yaşlılar açısından son derece önemli olduğunu anımsatarak, “Bu moral, bu sevinç, gözlerindeki gülümseme ve hatırlandıkları bilmek onları çok daha fazla yaşama bağlıyor” dediler…

 

 

Güncelleme Tarihi: 20 Ağustos 2012, 16:55
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER