Kıbrıs Sigorta’dan 17’inci yıl kampanyası

“Sağladığımız güveni paylaşmak istiyoruz”

Kıbrıs Sigorta’dan 17’inci yıl kampanyası

* Kuzey Kıbrıs’ın en köklü sigorta şirketlerinden Kıbrıs Sigorta, “Paylaşmak güzeldir” sloganıyla 17’inci yılında müşterilerine bir birinden güzel hediyeler dağıtıyor. Nisan ayından itibaren, Aralık ayına kadar, Kıbrıs Sigorta poliçesi olan müşteriler arasından her ay yapılacak çekilişle, zengin hediyeler dağıtılacak.

 

Kuzey Kıbrıs sigortacılık sektörünün önde gelen isimlerden Kıbrıs Sigorta, 17’inci yıl dönümünde müşterilerini hediye yağmuruna tutuyor. Nisan ayının 17’sinde 17’inci yılını kutlayacak olan Kıbrıs Sigorta, müşterileri arasından Nisan ayından itibaren Aralık ayına kadar noter huzurunda yapacağı çekilişlerle, bir birinden değerli hediyeler dağıtacak. “Paylaşmak güzeldir” sloganıyla yola çıkan Kıbrıs Sigorta, her ay yapacağı çekilişlerle, 17 buzdolabı, 17 televizyon, 17 TV koltuğu, 17 fırınlı ocak, 17 mikrodalga, 17 i-phone, 17 bulaşık makinası, 17 çamaşır makinası, 1 Renault Fluence otomobil ve 16 sigorta poliçesi dağıtacak.

“Sağladığımız güveni paylaşmak istiyoruz
Kıbrıs Sigorta Yönetim Kurulu Başkanı Mehmet Uğur Kiraz, kampanya hakkında yaptığı açıklamada, bu kampanyaya yalnızca Kıbrıs Sigorta poliçesi olanların katılabileceğini belirterek, amaçlarının bugüne kdar yanlarında olan müşterileriyle 17’inci yıl sevinçlerini paylaşmak olduğunu söyledi. Kiraz, “17 yıldır finans sektöründe sigortacılık alanında güçlü mali yapıya sahibiz. Hem müşterilerimizi artırmak hem de müşterilerimize sağladığımız güveni paylaşmak istiyoruz” dedi. Her poliçeye bir şans numarası verileceğine işaret eden Kiraz, şu anda 24 bin poliçeleri bulunduğunu kaydetti.

Kazasız araçlara da Kıbrıs Sigorta'dan ödül
40 acente, 20 personel ve 4 bölge temsilciliği ile müşterilerine güvenilir hizmet sunan Kıbrıs Sigorta’nın17’inci yıl kampanyası yanında, 1 Ocak 2011 tarihinden bugüne kadar hiç kaza yapmayan müşterilerine bir süprizi var. Hiç kaza yapmayan ve Kıbrıs Sigorta’da kaza poliçesi olan müşterilerinin, Eylül ayında araçlarına dış bakım yapacaklarını da söyleyen Kiraz, tüm müşterilerine Kıbrıs Sigorta’yı tercih ettikleri için teşekkür ederek bol şans diledi. 

Güncelleme Tarihi: 04 Mart 2012, 00:12
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER