Türkiye'de meydana gelen deprem felaketinin ardından, kayıplar için yaşanan acılara zaman merhem olmuyor. Aileler, başta sorumluların cezalandırılması adına ve birçok konuda savaş verirken, büyük bir dayanışma örneği de gösteriyorlar.

Deprem esnasında Adıyaman'daki İsias Otel'de bulunan ve hayatını kaybeden Selin Karakaya'nın babası Enver Karakaya, yaptığı bir paylaşımda, depremde oğlunu, torununu ve gelinini kaybeden bir annenin instagram ve twitter hesabının kapatılması nedeniyle paylaşım yapamaması üzerine, acılı anne adına paylaşımda bulundu. Karakaya şöyle dedi:

Erhürman, Girne Belediyesi'nin yeni projelerini yerinde inceledi Erhürman, Girne Belediyesi'nin yeni projelerini yerinde inceledi


"Depremde oğlunu, torununu ve gelinini kaybeden Nurgül hanımın hem instagram, hem twitter hesabını kapattırmışlar. Ben de ilk paylaşım yapmaya başladığımda hem facebook, hem instagram hesabım çalınmış ve kapattırılmaya çalışılmıştı. Yüksek ücretli "suçlu" savunucularının en korktuğu şey sosyal mecralar, ellerinde olsa ilk onlar kapattırır hepsini! O paylaşamazsa biz paylaşırız, sıkıntı yok."