İSRAİL Haberleri

İSRAİL haberleri ve güncel İSRAİL gelişmeleri, İSRAİL ile ilgili tüm video, İSRAİL fotoğrafları ve İSRAİL haberleri North Cyprus UK - KIBRIS Haber, Kıbrıs Son Dakika, Kıbrıs Haberleri, Kıbrıs Gazete Manşetleri sitemizde


DÜNYA

İsrail Dışişleri Bakanı Eli Cohen, ülkesinin Gazze Şeridi'ne saldırılarına yönelik aldıkları pozisyondan dolayı BM görevlilerinden birinin vize başvurusunu reddettiklerini, bir...

DÜNYA

İsrail'in 7 Ekim'den bu yana yoğun saldırı altında tuttuğu Gazze Şeridi'nde ölen Filistinlilerin sayısı 20 bin 57 oldu.

DÜNYA

İsrail ordusunun, Gazze Şeridi'nin güneyindeki Han Yunus kentine son 24 saatte düzenlediği saldırılarda, 55 Filistinliyi öldürdüğü duyuruldu.

DÜNYA

İsrail'in Londra Büyükelçisi Tzipi Hotovely, ülkesi ve Filistin için iki devletli çözümü reddederek, Filistinlilerin kendi devletlerine sahip olmayacağını savundu.

DÜNYA

İsrail Başbakanı Binyamin Netanyahu, uluslararası baskılara rağmen Gazze Şeridi’ndeki saldırıları sürdüreceklerini belirterek, "Sonuna kadar devam edeceğiz" dedi.

İNGİLTERE

Gazze'de hayatını kaybeden çocuklara dikkati çekmek amacıyla bir ağacın altına oyuncaklar, çiçekler ve çocuk ayakkabıları bırakıldı.

DÜNYA

İsrail'in Haaretz gazetesi, Başbakan Binyamin Netanyahu'nun sorumluluktan kaçtığını ve 7 Ekim olaylarında sorumluluğu yükleyecek birini aradığını belirtti.

DÜNYA

İsrailli Bakan'ın açıklaması, ABD Başkanı Joe Biden'ın "İsrail'in Gazze konusunda dünyanın desteğini kaybetmeye başladığına" ilişkin sözlerinin ardından geldi.

KIBRIS

Rum Sözcü Konstantinos Letimbiotis, Güney Kıbrıs’ın “Amaltheia” isimli, Larnaka’dan Gazze’ye deniz yoluyla insanî yardım koridoru inisiyatifi çerçevesinde Filistinli sivillere ulaştırılacak...

DÜNYA
KIBRIS

İsrail istihbarat servisi Mossad'ın KKTC'de İran'ın bölgedeki Yahudilere yönelik bir suikast girişiminde bulunduğunu fark ettiğini ve engellediği iddia edildi...

DÜNYA

Gazze'deki Sağlık Bakanlığı, İsrail'in saldırılarında ölenlerin sayısının son 24 saatte 213 artarak 17 bin 700 olduğunu açıkladı.