İngiltere Haberleri

İngiltere haberleri ve güncel İngiltere gelişmeleri, İngiltere ile ilgili tüm video, İngiltere fotoğrafları ve İngiltere haberleri North Cyprus UK - KIBRIS Haber, Kıbrıs Son Dakika, Kıbrıs Haberleri, Kıbrıs Gazete Manşetleri sitemizde


HABERLER

"Uzun yıllardır İngiltere'de yaşayan yeğenim Mehmet Zihni'nin içtenliği, güleryüzü ve yaşam sevinci her zaman hafızamda canlı kalacak."

İNGİLTERE

Gazze'de hayatını kaybeden çocuklara dikkati çekmek amacıyla bir ağacın altına oyuncaklar, çiçekler ve çocuk ayakkabıları bırakıldı.

İNGİLTERE

İngiltere'de ana muhalefetteki İşçi Partisi lideri Keir Starmer'ı "Gazze'de ateşkes çağrılarını desteklemediği" gerekçesiyle protesto eden Filistin yanlısı iki kişi gözaltına...

İNGİLTERE

ONS verileri, İngiltere'ye gelenlerin büyük çoğunluğunun Avrupa Birliği (AB) dışındaki ülkelerden olduğunu ortaya koydu.

TURİZM

Başbakan Yardımcısı Turizm Kültür Gençlik ve Çevre Bakanı Fikri Ataoğlu’da fuara katılarak yerli ve yabancı turizm sektörleri ile bir araya...

İNGİLTERE

İngiltere Kralı 3. Charles, Türkiye Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'a yazdığı mektupla Türkiye Cumhuriyeti'nin kuruluşunun 100. yıl dönümünü kutladı.

İNGİLTERE

İngiltere’deki düzensiz göçmenlerin konaklaması için hazırlanan Bibby Stockholm gemisine yerleştirilmesi planlanan göçmenlerin ilk grubu, Portland Limanı’na getirilmeye başlandı.

HABERLER

İngiltere, Yunanistan'daki yangınlar nedeniyle Rodos ve Korfu adalarındaki binlerce İngiliz turisti bölgeden çıkarmak için tahliye uçuşlarını hızlandırıyor.