YSK, kesinleşen aday listelerini yayınladı

YSK, kesinleşen aday listelerini yayınladı

Yüksek Seçim Kurulu, 25 Aralık'ta yapılacak Yerel Kuruluş Organları Genel Seçimleri için seçilmiş sayılan aday listelerini açıkladı.

YSK duyurusunda, 25 Aralık 2022 tarihinde yapılacak olan Yerel Kuruluş Organları Genel Seçimlerinde kesinleşen adayların sayısı, seçilmesi gereken kişi veya kişilerin sayısına eşit veya daha az olduğundan, duyurulan adayların 5/1976 sayılı Seçim ve Halkoylaması Yasası'nın 62. maddesi uyarınca seçilmiş oldukları açıklandı.

YÜKSEK SEÇİM KURULUNDAN

İLAN

25 Aralık 2022 tarihinde yapılacak olan Yerel Kuruluş Organları Genel Seçimlerinde kesinleşen adayların sayısı,

seçilmesi gereken kişi veya kişilerin sayısına eşit veya daha az olduğundan, aşağıdaki adayların 5/1976 sayılı Seçim

ve Halkoylaması Yasası'nın 62. maddesi uyarınca seçilmiş oldukları ilan edilir.

LEFKOŞA İLÇESİ

KÖY İHTİYAR HEYETLERİ

1- D.MENLİK - AKINCILAR - AKINCILAR

İhtiyar Heyeti Üyeliği Adayları

1- HASAN TÜRK

2- ŞERİFE KAPLAN

3- KEMAL ŞAH

4- MUSTAFA ÖZUÇAR

2- D.MENLİK - AKINCILAR - BAHÇELİEVLER MAH.

İhtiyar Heyeti Üyeliği Adayları

1- DUYAL DİNÇOL

2- İRFAN VERDİL

3- İZZET KOÇÇAT

4- OSMAN EMİROĞULLARI

3- D.MENLİK - AKINCILAR - BAŞPINAR MAH. DEĞ.

İhtiyar Heyeti Üyeliği Adayları

1- ORHAN ÖZDEMİR

2- ALTIN YAZICI

3- CEMAL EMİNDAYI

4- D.MENLİK - AKINCILAR - BEYKÖY MAH.

İhtiyar Heyeti Üyeliği Adayları

1- MUSTAFA GÜLOĞLAN

2- ALİ KARACA

3- OSMAN GÜDÜL

4- MURAT ÇARKA

5- D.MENLİK - AKINCILAR - CAMİALTI MAH.

İhtiyar Heyeti Üyeliği Adayları

1- HASAN HAYATİ GÜNERİ

2- RAMAZAN BALDAN

3- AYŞE SUİÇMEZ

4- TACEDDİN ÖZER

6- D.MENLİK - AKINCILAR - ERDEMLİ

İhtiyar Heyeti Üyeliği Adayları

1- YUSUF VURUŞKAN

2- SERKAN VURUŞKAN

3- TÜLİN VURUŞKAN

4- HASAN ÖNCÜLER

7- D.MENLİK - AKINCILAR - KIRIKKALE

İhtiyar Heyeti Üyeliği Adayları

1- NAZIM ÖZSEVER

2- AHMET KARŞILI

3- İRFAN AKTUNÇ

4- HASAN HAMİTOĞULLARI

8- D.MENLİK - AKINCILAR - TEPEBAŞI MAH. DEĞ.

İhtiyar Heyeti Üyeliği Adayları

1- KAMİL AYHAN

2- MEHMET AYSIN KARGI

3- SERKAN ULGAR

4- RAMAZAN KALDIRIM

9- D.MENLİK - AKINCILAR - YENİCEKÖY

İhtiyar Heyeti Üyeliği Adayları

1- FERHAT KAYA

2- ŞEFİKA YAPICIEL

3- MEDİHA RAMİZ

4- GÖKHAN GÖRGÜL

10- GÖNYELİ-ALAYKÖY - KANLIKÖY

Muhtarlık Adayları

1- GÜLEN KILIÇ

İhtiyar Heyeti Üyeliği Adayları

1- HATİCE AMCAOĞLU

2- CENK KOFALI

3- FATOŞ KANLI

4- SERHAN UYSAL

11- GÖNYELİ-ALAYKÖY - YILMAZKÖY

Muhtarlık Adayları

1- MEHMET ÜÇÖZ

İhtiyar Heyeti Üyeliği Adayları

1- MEHMET ATAŞ

2- OĞUZ ÜÇÖZ

3- HATİCE ÜÇÖZ

4- MUSTAFA ŞEVKİ HIZAL

12- LEFKOŞA - AKKAVUK MAH.

Muhtarlık Adayları

1- ABDULLAH KARADEMİR

İhtiyar Heyeti Üyeliği Adayları

1- DİRGEM ASLAN

2- İSMET KARADEMİR

3- RİFAT UÇAR

4- AHMET TUNÇ

13- LEFKOŞA - HAMİTKÖY

Muhtarlık Adayları

1- FEYZULLAH RAŞİT BOSTANCI

İhtiyar Heyeti Üyeliği Adayları

1- BİRCAN USLU BEREKETLİGİL

2- MUSTAFA SAKALLI

3- SALİH BUBA

4- CEMAL ÖZTURAN

14- LEFKOŞA - İBRAHİM PAŞA MAH.

Muhtarlık Adayları

1- BÜLENT BAYTEKİN

İhtiyar Heyeti Üyeliği Adayları

1- TEZCAN BEREKETBULUR

2- SIDIKA BABA

3- AYŞEN ÖZBENGÜ

4- ERCAN ŞAŞKARA

15- LEFKOŞA - İPLİKPAZARI/K.EFENDİ

Muhtarlık Adayları

1- MEHMET ALİSİNANOĞLU

İhtiyar Heyeti Üyeliği Adayları

1- NEVİN ALİSİNANOĞLU

2- ÖMER ATAY

3- MURAT TUNCAY

4- MEHMET KAYA

16- LEFKOŞA - KAFESLİ MAH.

Muhtarlık Adayları

1- HÜSEYİN EMİNOĞLU

İhtiyar Heyeti Üyeliği Adayları

1- ERSİN EMİNOĞLU

2- MEHMET HALİL KAPLAN

3- KEZİBAN EMİNOĞLU

4- AHMET ÇOLAK

17- LEFKOŞA - KARAMANZADE MAH.

İhtiyar Heyeti Üyeliği Adayları

1- ÖKKEŞ EVRAN

2- FİLİZ ÇOLLO

18- LEFKOŞA - KÖŞKLÜÇİFTLİK MAH.

Muhtarlık Adayları

1- HÜSEYİN ERGÖK

İhtiyar Heyeti Üyeliği Adayları

1- HAMZA ERYILMAZ

2- AYŞE MADİ

3- AYFER UZMAN

4- KORAY ERGÖK

19- LEFKOŞA - KUMSAL MAH.

İhtiyar Heyeti Üyeliği Adayları

1- SEVİLAY ALGÜL

2- SÜLEYMAN GÜÇLÜ

3- ZERİN SOYLUKAL

4- YUSUF KARATAŞ

20- LEFKOŞA - KÜÇÜK KAYMAKLI MAH.

Muhtarlık Adayları

1- AYŞE SERHAT

21- LEFKOŞA - MAHMUT PAŞA MAH.

Muhtarlık Adayları

1- MEHMET ALİ BEBEK

İhtiyar Heyeti Üyeliği Adayları

1- YÜKSEL BEBEK

2- YUSUF KAPLİ

3- AYHAN KURKMAZ

4- NARİNÇ KARABULUT

22- LEFKOŞA - MARMARA MAH.

Muhtarlık Adayları

1- AHMET YÜRÜKER

İhtiyar Heyeti Üyeliği Adayları

1- DERVİŞE YÜRÜKER

2- İLKER KARABİNA

3- ERDAL ILICAN

4- MEHMET ERDOĞDU

23- LEFKOŞA - SELİMİYE MAH.

İhtiyar Heyeti Üyeliği Adayları

1- KADİR KAYLAK

2- ŞEKİP GÜMÜŞ

3- MEHMET SAYAR

24- LEFKOŞA - TAŞKINKÖY MAH.

Muhtarlık Adayları

1- DERVİŞ DİZLİKLİOĞLU

İhtiyar Heyeti Üyeliği Adayları

1- MUSTAFA ŞADIN

2- BİLGİN ÖZALTINOK

3- ONUR GERÇEKER

4- TALAT ÜRER

GAZİMAĞUSA İLÇESİ

KÖY İHTİYAR HEYETLERİ

1- PİLE

Muhtarlık Adayları

1- VEYSAL GÜDEN

İhtiyar Heyeti Üyeliği Adayları

1- AYŞE ERMETAL PAŞA

2- HASAN KARAGÖZLÜ

3- HASAN SAVAŞ SAKALLI

4- TÜRKAY ERÇIKA

2- BEYARMUDU – BEYARMUDU

Muhtarlık Adayları

1- MUSTAFA TAN

İhtiyar Heyeti Üyeliği Adayları

1- SEVİLAY KASAPOĞLU

2- MEHMET KELEŞZADE

3- HÜSEYİN TANER

4- İSMAİL LORD

3- BEYARMUDU - KÖPRÜLÜ

Muhtarlık Adayları

1- TURGAY ALIKAN

İhtiyar Heyeti Üyeliği Adayları

1- KENAN GİRİTLİ

2- HALİL ŞAHİNTEPE

3- HÜSEYİN KADİR KARAMULLA

4- YILMAZ GÖKBULUT

4- GAZİMAĞUSA - BAYKAL MAH.

Muhtarlık Adayları

1- ÖZGER ERSEN

İhtiyar Heyeti Üyeliği Adayları

1- AHMET HANDAN

2- SEVİL ERSEN

3- HAKAN BAYRAKTAR

4- ERGÜN GÖRSAY

5- GAZİMAĞUSA - NAMIK KEMAL MAH.

İhtiyar Heyeti Üyeliği Adayları

1- HAKKI ALTINTAŞ

2- SELDA ALTINTAŞ

3- AYŞE TERAN

4- ZÜLFİYE KUTGÜN

6- GEÇİTKALE-SERDARLI - ÇAMLICA

Muhtarlık Adayları

1- HALİL DAĞSEVENLER

İhtiyar Heyeti Üyeliği Adayları

1- HALİDE DAĞSEVENLER

2- HATİCE DAĞSEVENLER

3- MEHMET PAKSOY

4- MEHMET KIRCALI

7- GEÇİTKALE-SERDARLI – ERGENEKON

Muhtarlık Adayları

1- ÖZGÜR TEPELİ

İhtiyar Heyeti Üyeliği Adayları

1- AHMET TÜRKEŞ KANDIR

2- SÜLEYMAN KUTLU

3- BARIŞ SEMAAY

4- MUSTAFA KANDIR

8- GEÇİTKALE-SERDARLI - GEÇİTKALE

İhtiyar Heyeti Üyeliği Adayları

1- ALİ SUNAL

2- HANDE GÜVEN

3- YELDA ŞAHİNSOY

4- HÜSEYİN ÇOBANOĞLU

9- GEÇİTKALE-SERDARLI - GÖNENDERE

Muhtarlık Adayları

1- MUSTAFA BOSTANCIOĞULLARI

İhtiyar Heyeti Üyeliği Adayları

1- CANAN ÇORBA

2- İSMAİL KULLE

3- AYSU ÖYÇÜM

4- İSMET PAŞA PEHLİVAN

10- GEÇİTKALE-SERDARLI - MALLIDAĞ

Muhtarlık Adayları

1- AHMET BASRİ

İhtiyar Heyeti Üyeliği Adayları

1- AYSU BASRİ KOMİLİLER

2- TENGÜL BASRİ

11- GEÇİTKALE-SERDARLI - SÜTLÜCE

İhtiyar Heyeti Üyeliği Adayları

1- SALİH KAPTAN

2- HÜSEYİN AKSU

3- SOYKAN ÇALTINOĞLU

4- HALİL HAŞİM

12- GEÇİTKALE-SERDARLI - TİRMEN

Muhtarlık Adayları

1- FIRAT YILDIRIMLAR

İhtiyar Heyeti Üyeliği Adayları

1- YUSUF CAN YILDIRIMLAR

2- AYHAN BAYANDURSUN

3- AHMET SAĞIR

4- BÜLENT ERİK

13- GEÇİTKALE-SERDARLI - YAMAÇKÖY

İhtiyar Heyeti Üyeliği Adayları

1- SALİHA TOPRAK

2- ÜMİT TOPRAK

3- ENVER TOPRAK

14- MESARYA - ASLANKÖY

İhtiyar Heyeti Üyeliği Adayları

1- RAŞİT KESKİNKAYA

2- İNCİ GÜÇKAN

3- ÇETİN İLMAN

4- TEVFİK İLMAN

15- TATLISU - AKTUNÇ MAH.

İhtiyar Heyeti Üyeliği Adayları

1- HASAN MANGA

2- HÜSEYİN AÇIKGÖZ

3- ELİF ÖZCAN AÇIKGÖZ

4- MEHMET YILDIZ

16- TATLISU - YALI MAH.

İhtiyar Heyeti Üyeliği Adayları

1- MEHTAP KARGI

2- TEMEL LÜTFİ ALTINIŞIK

3- HÜLYA YALÇIN

4- MEHMET ÜREDİ

17- YENİBOĞAZİÇİ - AKOVA

Muhtarlık Adayları

1- OSMAN ŞİNGİRLİ

İhtiyar Heyeti Üyeliği Adayları

1- HALİL ÖZÇOBAN

2- HAVVA AKİL CELME

3- MEHMET KISTI

4- ZEHRA ŞİNGİRLİ

18- YENİBOĞAZİÇİ - MORMENEKŞE MAH.

İhtiyar Heyeti Üyeliği Adayları

1- DURMUŞ ERKANLI

2- SIDIKA ERGAZİ

3- İLKAY ERDOĞUŞ

4- ESAT BIYIKLIGİL

19- YENİBOĞAZİÇİ - ŞEHİTLER

İhtiyar Heyeti Üyeliği Adayları

1- AHMET EREŞ

2- MEHMET EREŞ

3- GÜNER TAYKAN

4- ERGÜR ÇETİNER

20- YENİBOĞAZİÇİ - YENİBOĞAZİÇİ

İhtiyar Heyeti Üyeliği Adayları

1- EMİNE KUŞAF

2- ÇİĞDEM ÖZMUSALAR

3- ALİYE YABA

GİRNE İLÇESİ

KÖY İHTİYAR HEYETLERİ

1- ÇATALKÖY-ESENTEPE - BAHÇELİ

Muhtarlık Adayları

1- İLYAS BULUT

İhtiyar Heyeti Üyeliği Adayları

1- MURAT ŞENGÜN

2- EYÜP ŞENGÜN

3- SONER SOYTÜRK

4- HÜSEYİN AYGÜN

2- ÇATALKÖY-ESENTEPE - BEŞPARMAK

Muhtarlık Adayları

1- HÜSEYİN GÜNALTIN

İhtiyar Heyeti Üyeliği Adayları

1- HÜSEYİN ÇETİNKAYA

2- CİHAN GÜNALTIN

3- HANIM GÜNALTIN SÜNNETÇİOĞLU

4- AHMET ÖZTEKİN

3- ÇATALKÖY-ESENTEPE - KARAAĞAÇ

İhtiyar Heyeti Üyeliği Adayları

1- BİRAY KORKUSUZCAN

2- KAAN SEZGİN

3- HASAN SEZGİN

4- VELİ MUTLUEL

4- DİKMEN - AĞIRDAĞ

Muhtarlık Adayları

1- HASAN OKTAY PİRO

İhtiyar Heyeti Üyeliği Adayları

1- ALİ DAYI

2- ÖMER SERTSÖZ

3- ÖZKAY ERTAYFUR

4- ALİ KANİ SUCUOĞLU

5- DİKMEN - AKÇİÇEK

Muhtarlık Adayları

1- ALİ KİNSİZ

İhtiyar Heyeti Üyeliği Adayları

1- ELMAZİYE TOSBIYIK

2- ECE KİNSİZ

6- DİKMEN - BOĞAZKÖY

Muhtarlık Adayları

1- YÜKSEL ÇAĞLAR

İhtiyar Heyeti Üyeliği Adayları

1- HASAN HÜSEYİN DAYI

2- PEMBE ABOHORLU

3- MELİS GÜLBEŞ

4- MEHMET BAYSAL

7- DİKMEN - DAĞYOLU

Muhtarlık Adayları

1- MUSTAFA ARAP

İhtiyar Heyeti Üyeliği Adayları

1- CEMAL TOMBUL

2- ALİ DURAKOĞLU

3- ŞÜKRÜ BOZOĞLU

4- MUSTAFA SESSİZ

8- DİKMEN - GÖÇERİ

İhtiyar Heyeti Üyeliği Adayları

1- MEHMET KANAT

2- MURAT GÜZOĞLU

3- METİN YALINKAYA

4- YAKUP SÜMER ARSEVEN

9- DİKMEN - GÜNGÖR

İhtiyar Heyeti Üyeliği Adayları

1- SAFİYE FENER

2- PINAR DEMİRTAŞ

3- MUHSİNE YILDIRIM

10- DİKMEN - KÖMÜRCÜ

İhtiyar Heyeti Üyeliği Adayları

1- ZÜHRE İZMİRLİ

2- MÜMÜNE IMGÜL ALTAN

3- GÜNER ALTAN

11- DİKMEN - PINARBAŞI

Muhtarlık Adayları

1- KEMAL HACIYARIM

İhtiyar Heyeti Üyeliği Adayları

1- FATMA BAĞZIBAĞLI

2- HALİL BOŞNAK

3- İZZET TATLICALI

4- MESUT KEÇECİ

12- DİKMEN - ŞİRİNEVLER

Muhtarlık Adayları

1- SERKAN PİLLİ

İhtiyar Heyeti Üyeliği Adayları

1- MURAT AKBULUT

2- CEMAL MANGA

3- MEHMET AMCA

13- DİKMEN - YENİ MAH.

Muhtarlık Adayları

1- MUSTAFA MERAL

İhtiyar Heyeti Üyeliği Adayları

1- MURAT AYDIN

2- EMİNE MERAL

3- PERTEV KALKANER

14- GİRNE - BEYLERBEYİ

İhtiyar Heyeti Üyeliği Adayları

1- OSMAN KÜÇÜK

2- MİTHAT KARANFİLLER

3- RAMADAN PERÇİN

4- DOĞAY AYRILMAZKARDEŞLER

15- GİRNE - ÇİFTLİKLER MAH.

Muhtarlık Adayları

1- BETÜL BEDEL

İhtiyar Heyeti Üyeliği Adayları

1- MEVLANA KIRDAĞ

2- MUSTAFA EGEMEN ERDENDOĞ

16- GİRNE - DOĞANKÖY MAH.

İhtiyar Heyeti Üyeliği Adayları

1- DURMUŞ ŞAHİN

2- RAMADAN ÇAĞLA

3- SALİH SOYDAM KALAYCIOĞLU

4- AYER TAŞELOĞLU

17- GİRNE - EDREMİT MAH.

Muhtarlık Adayları

1- HASAN GÜLBAL

İhtiyar Heyeti Üyeliği Adayları

1- SALİH GÜLBAL

2- OXANA GÜLBAL

3- NAİLE GÜLBAL

18- GİRNE - KARAKUM MAH.

Muhtarlık Adayları

1- AHMET AĞAOĞLU

İhtiyar Heyeti Üyeliği Adayları

1- BURAK EMİNGİL

2- ADEM ŞAFAK

3- ALİRİZA EREN

19- GİRNE - KARAMAN MAH.

Muhtarlık Adayları

1- SAADET CİBO

İhtiyar Heyeti Üyeliği Adayları

1- HİLAL ŞENOL

2- IŞIK CİBO

20- GİRNE - ZEYTİNLİK KESİMİ MAH

İhtiyar Heyeti Üyeliği Adayları

1- GÜLTEN ATIŞ

2- KURTULUŞ ATIŞ

21- GİRNE - ZEYTİNLİK KÖY MAH.

İhtiyar Heyeti Üyeliği Adayları

1- NİHAN EĞİLMEZ

2- SERİM ADANUR

3- FATMA GEYLAN

4- HAKAN RÜŞLÜ

22- LAPTA-ALS.-ÇAMLIBEL - AKDENİZ

Muhtarlık Adayları

1- MURAT CED

İhtiyar Heyeti Üyeliği Adayları

1- TURHAN BOZALAN

2- ÖZBAY DAĞCIL

3- HASAN SADRAZAM

4- GÜRSEL ARAP

23- LAPTA-ALS.-ÇAMLIBEL - ALEMDAĞ

İhtiyar Heyeti Üyeliği Adayları

1- MEHMET KARAMAN

2- RAGIP TOSBIYIK

24- LAPTA-ALS.-ÇAMLIBEL - ÇAĞLAYAN MAH. ALS.

İhtiyar Heyeti Üyeliği Adayları

1- SALİH PALABIYIK

2- AHMET YURT

3- OSMAN AKİNER

4- KEMAL MERTKOL

25- LAPTA-ALS.-ÇAMLIBEL - GEÇİTKÖY

İhtiyar Heyeti Üyeliği Adayları

1- OSMAN KILIÇ

2- HALİL KILIÇ

26- LAPTA-ALS.-ÇAMLIBEL - HİSARKÖY

Muhtarlık Adayları

1- CANPOLAT ŞEMİ

İhtiyar Heyeti Üyeliği Adayları

1- YUSUF İNSEL

2- AHMET TOPCUOĞLU

3- HÜSEYİN ÇOBANCIK

4- MEHMET EMİN AYKEN

27- LAPTA-ALS.-ÇAMLIBEL - ILGAZ

İhtiyar Heyeti Üyeliği Adayları

1- BİLHAN KAYA

28- LAPTA-ALS.-ÇAMLIBEL - MALATYA/İNCESU

Muhtarlık Adayları

1- ZEHRA BEYDOLA

İhtiyar Heyeti Üyeliği Adayları

1- ERTAN BORAT

2- ABDURRAZAK İŞÇİ

3- MUSTAFA KARABULUT

4- HALİT İŞÇİ

29- LAPTA-ALS.-ÇAMLIBEL - SAKARYA MAH. LAPTA

Muhtarlık Adayları

1- SELDA DURUSULAR

İhtiyar Heyeti Üyeliği Adayları

1- SALİH KARDEŞLER

2- NERGÜL TEZKOL

3- ZARİF KELEŞ

4- CRISTINA BALOĞLU

30- LAPTA-ALS.-ÇAMLIBEL - TÜRK MAH.

İhtiyar Heyeti Üyeliği Adayları

1- MEHMET SESSİZ

2- BEHİYE ŞENGÜL SESSİZ

3- FİLİZ EKİNCİ

31- LAPTA-ALS.-ÇAMLIBEL - YAVUZ MAH.

Muhtarlık Adayları

1- HALİL GÜLERMAN

İhtiyar Heyeti Üyeliği Adayları

1- HÜSEYİN GÜLERMAN

2- HEDİYE GÜLERMAN

GÜZELYURT İLÇESİ

KÖY İHTİYAR HEYETLERİ

1- GÜZELYURT - AKÇAY

Muhtarlık Adayları

1- UĞUR DERELİKÖYLÜ

İhtiyar Heyeti Üyeliği Adayları

1- HALİL ŞABAN

2- ATEŞ AYKEN

3- NAZIM AYKEN

4- ALİ DOĞTAŞ

2- GÜZELYURT - AŞAĞI BOSTANCI MAH.

İhtiyar Heyeti Üyeliği Adayları

1- RAMADAN KAVALCI

2- GÖKHAN ABAKAN

3- NİYAZİ BETERİ

4- HÜSEYİN SÖNMEZ

3- GÜZELYURT - GÜNEŞKÖY MAH.

Muhtarlık Adayları

1- AKAY DARBAZ

İhtiyar Heyeti Üyeliği Adayları

1- RAĞIP ÇEKO

2- HASAN DAĞCIOĞLU

3- AHMET HAS

4- CEM ADIMLI

4- GÜZELYURT - LALA M.PAŞA MAH GÜZ

Muhtarlık Adayları

1- AYGÜL BENEKLİ

İhtiyar Heyeti Üyeliği Adayları

1- SALİH BENEKLİ

2- CEMAL AKEL

3- DÜRÜ ALTINMAKAS

4- POLAT KORŞAN

5- GÜZELYURT - SERHATKÖY

Muhtarlık Adayları

1- CAVİT SEKMEN

İhtiyar Heyeti Üyeliği Adayları

1- CEMALİYE BAĞCIOĞLULARI

2- ÇAĞIN ŞERİFALİ

3- NİYAZİ BETERİ

4- DENKTAŞ ÖMER ŞAHİNSOY

6- GÜZELYURT - ŞAHİNLER

Muhtarlık Adayları

1- HALİL YANGIN

İhtiyar Heyeti Üyeliği Adayları

1- DİLEK ŞERİFALİ

2- HAVVA YURDAL

3- HASAN DAYICIK

4- SERHAN GENCE

7- GÜZELYURT - YUVACIK

Muhtarlık Adayları

1- EMİRZADE TERZİOĞLU

İhtiyar Heyeti Üyeliği Adayları

1- NEŞE CENKSOY

2- ÖZEL KOCAMAN

3- SİBEL FABRİKACI

4- ADEM ÇIKIKCIOĞLU

8- GÜZELYURT - ZÜMRÜTKÖY

İhtiyar Heyeti Üyeliği Adayları

1- BEKLEM ÖZTUĞ

2- ALPER AKYAY

3- HÜSEYİN KOÇAK

4- ALİ EMİN

İSKELE İLÇESİ

KÖY İHTİYAR HEYETLERİ

1- ERENKÖY - KARPAZ - ADAÇAY

Muhtarlık Adayları

1- FERDİ YILMAZ

İhtiyar Heyeti Üyeliği Adayları

1- ÖMER KORKMAZER

2- İBRAHİM KOÇYİĞİT

3- CANAN YAZICI

2- ERENKÖY - KARPAZ - AVTEPE

İhtiyar Heyeti Üyeliği Adayları

1- MUSTAFA KEMAL AŞIK

2- HÜSEYİN MANİ

3- HÜDA MANİ

4- İSMAİL KOCA

3- ERENKÖY - KARPAZ - DERİNCE

İhtiyar Heyeti Üyeliği Adayları

1- VAHİT ÇELİK

2- HASAN HÜSEYİN TOZMAZ

4- ERENKÖY - KARPAZ - ERSİN PAŞA MAH.

İhtiyar Heyeti Üyeliği Adayları

1- MURAT ALKAN

2- ZEHRA ÇOBANOĞLU

3- SELAMİ BAYRAMOĞLU

5- ERENKÖY - KARPAZ - ESENKÖY

İhtiyar Heyeti Üyeliği Adayları

1- MEHMET KATIRCI

2- ABDULLAH COŞKUN

3- EMİNE MİHMAT

4- SONER MİHMAT

6- ERENKÖY - KARPAZ - KURUOVA

Muhtarlık Adayları

1- OSMAN GÜL

İhtiyar Heyeti Üyeliği Adayları

1- YAŞAR KARA

2- MUSTAFA KARA

3- ERTAN REFİK

7- ERENKÖY - KARPAZ - POLAT PAŞA MAH.

İhtiyar Heyeti Üyeliği Adayları

1- AHMET AKIN

8- ERENKÖY - KARPAZ - SANCAR PAŞA MAH.

Muhtarlık Adayları

1- CEVDET DAĞ

İhtiyar Heyeti Üyeliği Adayları

1- MİMAR DAĞ

9- ERENKÖY - KARPAZ - YENİ ERENKÖY

İhtiyar Heyeti Üyeliği Adayları

1- CEMİLE ŞENKURT

2- MELİHA GÜNDEŞ

3- MEHMET AYDENER

4- HARBİYE MİNE SAYAR

10- ERENKÖY - KARPAZ - YEŞİLKÖY

İhtiyar Heyeti Üyeliği Adayları

1- KEMAL KADI

2- UĞUR GÜNGÖR

3- VEYSEL AKAR

4- ŞÜKRÜ GÜRLER

11- İSKELE - AYGÜN

Muhtarlık Adayları

1- HAMDİ KAYA

İhtiyar Heyeti Üyeliği Adayları

1- AYŞE HATİP

2- ERDAL TÜRKSOY

3- HÜSEYİN GÜN

4- ORHAN ARIMUM

12- İSKELE - BOĞAZ MAH.

İhtiyar Heyeti Üyeliği Adayları

1- CANAN SORGÜN

2- ALPER ALTAY BABUTSALI

3- KAMİL PAŞA

4- GÜRCAN YÜZÜAK

13- İSKELE - BOĞAZİÇİ

Muhtarlık Adayları

1- ENİZ AKŞAHİN

İhtiyar Heyeti Üyeliği Adayları

1- SADIK YAZICI

2- ÖZTEKİN TAŞKIRANLAR

3- MEHMET ALTUNTAŞ

14- İSKELE - BOĞAZTEPE MAH.

İhtiyar Heyeti Üyeliği Adayları

1- MUSTAFA ŞENER

2- EMİNE ZORALİ

3- OKŞAN ÇALIŞIR

15- İSKELE - CEVİZLİ MAH.

İhtiyar Heyeti Üyeliği Adayları

1- İBRAHİM EVLAT

2- SERKAN ÖZTUGAY

3- KAMİL ÖZTUGAY

4- ŞEFİKA EVLAT

16- İSKELE - İSKELE MERKEZ MAH.

Muhtarlık Adayları

1- SERMET NERELİ

İhtiyar Heyeti Üyeliği Adayları

1- MUSTAFA ÖZDINAK

2- FAİK CEMMEDO

3- FERGÜN NERELİ

4- SALİH MERT ÇAKIRLI

17- İSKELE - KAPLICA

Muhtarlık Adayları

1- ADEM BAŞ

İhtiyar Heyeti Üyeliği Adayları

1- ADİL AKPINAR

2- FERİT ERTEM

3- YAKUP GENÇ

4- OGÜN DURSUN

18- İSKELE - KURTULUŞ

İhtiyar Heyeti Üyeliği Adayları

1- ALİ AKSÜT

2- ERDİNÇ KIRIKKALE

3- MERYEM ZABİTLER

4- MERYEM ERCEN AKSÜT

19- İSKELE - ÖTÜKEN

Muhtarlık Adayları

1- TURGUT ÖZYÖRE

İhtiyar Heyeti Üyeliği Adayları

1- HALİL KETEN

2- HÜSEYİN BOLEL

3- MEHMET ARKOÇ

4- MURAT BURAM

20- İSKELE - SINIRÜSTÜ

İhtiyar Heyeti Üyeliği Adayları

1- AHMET SADIKEL

2- AMBER EKENLEROĞLU

3- FİKRET AKAN

4- ÇAYAN BULLİ

21- MEHMETÇİK-B.KONUK - BALALAN

İhtiyar Heyeti Üyeliği Adayları

1- HASAN BİRŞAN

2- BÜRHAN IŞIK GÜLKAYA

3- KEMAL ÇİFTÇİOĞLU

4- EMİR ALİ KORMAN

22- MEHMETÇİK-B.KONUK - BÜYÜKKONUK

İhtiyar Heyeti Üyeliği Adayları

1- TUĞÇE AŞUT

2- AHMET POSTACIOĞLU

3- TAYFUN USBAHALI

4- SERHAN UZUN

23- MEHMETÇİK-B.KONUK - ÇAYIROVA

İhtiyar Heyeti Üyeliği Adayları

1- HAVVA ÇAKICI

2- OKTAY ABUZET

3- ERSİN GÜNDEĞER

4- GÜLAY MAHMUTLAR

24- MEHMETÇİK-B.KONUK - SAZLIKÖY

Muhtarlık Adayları

1- GÜNEŞ BARIŞSAL

İhtiyar Heyeti Üyeliği Adayları

1- DERVİŞE BARIŞSAL

2- MEHMET ÇOBAN

3- ÜMİT HADIMCI

4- DERYA ÜRÜNCÜOĞLU

25- MEHMETÇİK-B.KONUK - ZEYBEKKÖY

Muhtarlık Adayları

1- FEVZİ ÇAVUŞ

İhtiyar Heyeti Üyeliği Adayları

1- SERAL TİLİM

2- ALİ ÇAVUŞ

3- GULCHEHRA YİĞİTTÜRK

4- MEHMET ÇAVUŞ

LEFKE İLÇESİ

KÖY İHTİYAR HEYETLERİ

1- LEFKE - BADEMLİKÖY

İhtiyar Heyeti Üyeliği Adayları

1- ALİ ZEHİROK

2- TÜLİN KAN

2- LEFKE - BAĞLIKÖY MAH.

Muhtarlık Adayları

1- COŞKUN ERSEV

İhtiyar Heyeti Üyeliği Adayları

1- ARZU ERSEV

2- HASAN ERSEV

3- ERDAL TAHSİLDAROĞULLARI

4- HÜSEYİN SELKAR

3- LEFKE - ÇAMLIKÖY

Muhtarlık Adayları

1- ALTAY AYRANCIOĞLU

İhtiyar Heyeti Üyeliği Adayları

1- ABBAS BUDAK

2- MEHMET HASDAĞ

3- ERKİN OMURTAK

4- LEFKE - DENİZLİ MAH.

Muhtarlık Adayları

1- SALİH FELEK

İhtiyar Heyeti Üyeliği Adayları

1- KAMURAN ÖZREÇBEROĞLU

2- YILMAZ KOROĞLU

3- ÖZNUR İNANIR

4- ÖMER SARAÇ

5- LEFKE - DOĞANCI

Muhtarlık Adayları

1- ALİ YILMAZ ÇÖLAŞAN

6- LEFKE - GEMİKONAĞI MAH.

Muhtarlık Adayları

1- AHMET CED

İhtiyar Heyeti Üyeliği Adayları

1- FADIL KUNİ

2- KEMAL ZAİM

3- SENSEVİL CED

7- LEFKE - TAŞPINAR

İhtiyar Heyeti Üyeliği Adayları

1- MEHMET EMİN KARADAYI

2- İBRAHİM ÖZSANLI

3- AHMET GÜNALP

4- HÜSEYİN YILMAZ TAMER

8- LEFKE - YEDİDALGA MAH.

İhtiyar Heyeti Üyeliği Adayları

1- FİKRET ATASOY

2- NECAT ÖZEMRE

3- ZİHNİ PALABIYIKOĞLU

  • 4- NEVİN ERTARKAN
Güncelleme Tarihi: 04 Aralık 2022, 18:46
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER