Uluçay: Mağusalıların hayatlarına olumlu etki edecek işler yapmalıyız

Uluçay: Mağusalıların hayatlarına olumlu etki edecek işler yapmalıyız

Cumhuriyetçi Türk Partisi (CTP) Mağusa Belediye Başkan adayı Dr. Süleyman Uluçay, Doğu Akdeniz Üniversitesi (DAÜ) Rektörü Prof. Dr. Aykut Hocanın’ı ziyaret etti.  

Ziyarette, Uluçay ve Hocanın Üniversite ve Belediye arasında geçmişten gelen güçlü bağların konuşulduğu belirtildi. Uluçay paylaşımında, kendilerine düşen görevin önümüzdeki dönemde daha fazla işbirliği ve tüm Mağusalıların hayatına olumlu etkisi olacak işler yapmak olduğunu ifade etti.  

 

Uluçay: Mağusa’nın hakkı olan ihtiyaçları konuştuk 

İşte Dr. Uluçay’ın ilgili ziyaretle ilgili sosyal medya paylaşımının tam metni:  

 

Bugün Mağusamızın en önemli paydaşlarından birisi olan ve eğitim kalitesi ile tüm ülkede fark yaratan Doğu Akdeniz Üniversitesi’ni ziyarete gittik. DAÜ Rektörü Prof. Dr. Aykut Hocanın ile Üniversite ve Belediye arasında geçmişten gelen güçlü bağları konuştuk.  

Gerek Rauf Raif Denktaş Kültür ve Kongre Merkezi’nin Mağusa’ya kazandırılması gerekse denizden su arıtma tesisi projesi bu şehrin iki güçlü kurumu olan Belediye ve Üniversitenin ortak enerjisi ile hayat bulmuş projelerdir.  

Bize düşen önümüzdeki dönemde daha da fazla işbirliği ve tüm Mağusalıların hayatına olumlu etkisi olacak işler yapmak. Başta toplu taşıma olmak üzere Mağusa’nın hakkı olan tüm ihtiyaçlarını konuştuk. Hep birlikte şehrimizi iyileştireceğiz…” 

 

Güncelleme Tarihi: 20 Haziran 2022, 20:56
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER