Polisiye haberler

Polisiye haberler

ANİ VE GAYRİ TABİİ ÖLÜM (GELİŞME)

Polis Basın Subaylığı’ndan verilen bilgiye göre, 05.03.2023 tarihinde, Türkmenköy’de kalmakta olduğu ikametgah içerisinde aniden rahatsızlanarak yaşamını yitiren Ayhan SAKALLI (E-59)’nın yapılan otopsisinde, ölüm sebebinin “kalp hastalığı, kalp yetmezliği ve kalp krizi” sonucu olduğu tespit edilmiştir. Soruşturma devam etmektedir.

KANUNSUZ UYUŞTURUCU MADDE (HİNTKENEVİRİ) TASARRUFU

06.03.2022 tarihinde, Girne’de, L.O.(E-21), N.M.M.A.(E-26) ve M.A.M.A.(E-27)’nın kalmakta oldukları ikametgahlarda, Narkotik ve Kaçakçılığı Önleme Müdürlüğü Ekipleri tarafından yapılan aramalarda, toplam 28 gram ağırlığında hintkeneviri türü uyuşturucu olduğuna inanılan madde bulunarak emare olarak alınmıştır. Bahse konu şahıslar tutuklanmış olup, soruşturma devam etmektedir.

MÜSTAHDEM TARAFINDAN HIRSIZLIK

2023 yılı Şubat ayı içerisinde, Lefkoşa’da faaliyet gösteren bir iş yerinde çalışan  Y.S.(E-39)’nin, iş yerine ait toplam 7000 TL değerindeki 2 adet fritöz ve 4 adet yorganı alıp tasarrufuna geçirmek suretiyle çaldığı tespit edilmiştir. Bahse konu şahıs tutuklanmış olup, soruşturma devam etmektedir.

VAHİM ZARAR VE CİDDİ DARP

04.03.2023 tarihinde, saat 02:30 sıralarında, Lefkoşa’da, aralarında yaşanan tartışma sonucu A.H.(E-20), H.K.(E-20) ve O.K.(E-29) bir taraf olup, Kemal YAKUDOĞLU (E-46), Mehmet KARALAR (E-32) ve Hasan ERGEL(E-27)’nin vücutlarının muhtelif yerlerine vurmak suretiyle adı edilenleri ciddi şekilde darp edip, Kemal YAKUDOĞLU ve Mehmet KARALAR’ın burun kemiklerinin kırılmasına sebep olmuşlardır. A.H. ve H.K. tutuklanmış olup, O.K. aranmaktadır. Soruşturma devam etmektedir.

KAPATMA SAATİNE UYMAMAK

07.03.2023 tarihinde, Girne bölgesinde faaliyet gösteren eğlence mekanlarında yapılan kontrol neticesinde, 4 işletmenin kapatma saatine uymadığı tespit edilmiştir. Bahse konu iş yeri işletmecileri aleyhinde yasal işlem başlatılmış olup, soruşturma devam etmektedir.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER