Polisiye haberler

Polisiye haberler

KANUNSUZ UYUŞTURUCU MADDE TASARRUFU

 22.09.2022 tarihinde, saat 13:00 sıralarında, Gazimağusa’da, M.K.(E-31)’in kalmakta olduğu ikametgahta, Narkotik ve Kaçakçılığı Önleme Müdürlüğü ekipleri tarafından yapılan aramada; yaklaşık 2 gram ağırlığında metamfetamin türü uyuşturucu olduğuna inanılan madde, içerisinde tütünle karışık uyuşturucu madde olduğuna inanılan bir adet ucu yanık sarma sigara ve içerisinde uyuşturucu madde kalıntısı olduğuna inanılan iki adet pipo, iki adet çubuk ile iki adet ampül bulunarak emare olarak alınmıştır. Bahse konu şahıs tutuklanmış olup, soruşturma devam etmektedir.

KANUNSUZ AVLANMA

  22.09.2022 tarihinde, saat 06:30 sıralarında, Çayırova’da Valya mevkiinde,    M.T.(E-34)’ün, avlanmada yasak fiil olan ses cihazı ve  ağ kullanmak suretiyle koruma altındaki pulya kuşlarını kanunsuz olarak avladığı tespit edilmiştir. Bahse konu şahıs aleyhinde yasal işlem başlatılmış olup, soruşturma devam etmektedir.

YANGIN

22.09.2022 tarihinde, saat 14:00 sıralarında, Çayönü - Köprülü köyleri arasında, anayolun 300 metre batısında bulunan tarımsal arazi içerisinde meydana gelen yangın sonucu, 5 dönümlük arazi içerisindeki kuru otlar ile 5 adet zeytin ağacı yanarak zarar görmüşütr. Yangın İtfaiye ekipleri tarafından söndürülmüş olup, soruşturma devam etmektedir.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER