Polisiye haberler

Polisiye haberler

BİNA AÇMA VE HIRSIZLIK

04.06.2022 tarihinde, Lefkoşa’da, Yakındoğu Bulvarı üzerinde faaliyet gösteren bir barın kapısı açılarak içeriye girilmiş ve içerisinden; para kasası içerisinde muhafaza edilen 7315 TL nakit para ile 5 adet cep telefonu çalınmıştır.

Olay polisin bilgisine gelmesi üzerine yürütülen soruşturma sonucunda, meselede zanlı olarak görülen E.D.B.(E-25) tutuklanmıştır. Soruşturma devam etmektedir.

HIRSIZLIK

03.06.2022 tarihinde, Girne’de, Mavi Kordon Caddesi üzerinde faaliyet gösteren bir bar içerisinde, müşteri olarak bulunan bir şahıs tarafından masa üzerine bırakılan para cüzdanı ve içerisinde muhafaza ettiği 1,500 Euro ve 70 Sterlin nakit para çalınmıştır.

Olay polisin bilgisine gelmesi üzerine yürütülen soruşturma sonucunda, meselede zanlı olarak görülen S.P.(E-24) ve D.K.(K-23) tutuklanmıştır. Soruşturma devam etmektedir.

YANGIN

05.06.2022 tarihinde, saat 15:00 sıralarında, Serhatköy’de Ağıllar Bölgesinde, Pervin Cingiz’e ait ağıl yanında meydana gelen yangın sonucu, 10 tonluk su deposu, muhtelif su boruları ile malzemeleri ve 75 adet rulo balya yanmıştır. Yangın İtfaiye Ekipleri tarafından söndürülmüş olup, soruşturma devam etmektedir .

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER