Polis bülteni

Polis bülteni

KANUNSUZ UYUŞTURUCU MADDE (SENTETİK CANNABİNOİD) TASARRUFU

Dün saat 10:40 sıralarında İskele’de Piknik Alanı içerisinde Y.T.Ö.  (E-23)’nün kullanımında bulunan araçta polis tarafından yapılan aramada yaklaşık 100 mlg ağırlığında sentetik cannabinoid türü uyuşturucu olduğuna inanılan madde bulunarak emare olarak alınmıştır. Bahse konu şahıs tutuklanmış olup soruşturma devam etmektedir.

HIRSIZLIK

2021 yılı Haziran ayı içerisinde, Dikmen’de yapımı devam etmekte olan inşaat içerisinden toplam değerleri 2.670 TL olan plastik kaplamalı bakırdan mamul ana hat kabloları ile priz devresi kabloları kesilerek hasara uğratıldıktan sonra çalınıştır. Olayın polisin bilgisine gelmesinin ardından yürütülen ileri soruşturmada meselede zanlı olarak görülen H.A.B.(E-45) tutuklanmış olup,  soruşturma devam etmektedir.

Öte yandan dün  Alsancak’ta Fatma Elif KAPLAN’a ait ikametgahın açık olan ana giriş kapısından içeriye girilerek içerisinden 1 adet Iphone 12 Pro Max marka cep telefonunu sim kartı ile birlikte çalınmıştır. Olayın polisin bilgisine gelmesi üzerine yürütülen ileri soruşturmada meselede zanlı olarak görülen M.O.D.(E-19) tutuklanmış olup soruşturma devam etmektedir.

SOKAĞA ÇIKMA YASASINA AYKIRI HAREKET

  Sokağa çıkma yasağı kapsamında; 15-16.07.2021 tarihleri arasında, ülke genelinde polis tarafından gerçekleştirilen denetimler sonucu; toplam 5 kişinin sokağa çıkma yasağını ihlal ettiği tespit edilmiştir. Bahse konu şahıslar hakkında yasal işlem başlatılmıştır.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER