MTG Başkanı Koral Bozkurt da isyan etti

MTG Başkanı Koral Bozkurt da isyan etti

Futbol Liglerinin başlatılamaması nedeniyle eylem Futbolcular Derneği’ne bir tepki de Mağusa Türk Gücü Başkanı Koral Bozkurt’tan tepki geldi.

Bozkurt açıklamasında “Biz bir bütün olmadıkça futbolcu kardeşlerim bizden bişey olmaz. dün bu ligin oynanmasını isteyen bir abinizi daha kaybettiniz” ifadelerini kullandı

Bozkurt'un açıklaması şöyle:

Ligler oynansın diye genel kurulda aldığımız karar doğrultusunda yetkiye federasyon başkanımız sayın Hasan Sertoğlu’na vermiştik. bu yetkiyi verirken en önemli üzerinde durduğumuz bu ligin temaslı takibi olduğu sürece oynayamayacağı ve ligin başlamasının ardından hiç bir şekilde durdurulamayacağıydı.

Başkanımız da bizden aldığı yetkiyle bu konularda ilerleme sağlamak için canı gönülden o günden beridir uğraşmaktadır. Ben kendi oyuncularımı defalarca ikaz ettim sakın kendi kendimize bölünmeye gitmeyelim ,biz de bu ligin oynanmasını istiyoruz. Siz de ayni ağızdan konuşun temaslı takibiyle bu iş olmaz... Fakat üzülerek görüyorum bizim yetki verdiğimiz federasyon önünde eylemde sanki bizler oynanmasını istemiyormuşuz gibi federasyonumuza tabut bırakılmış.

1- Burdan şahsım adına bu eylemi yapan futbolcu kardeşlerimi kınıyorum
2 - Genel kurulda federasyon başkanına yetki verip arkasında durmayanları da kınıyorum son olarak biz bir bütün olmadıkça futbolcu kardeşlerim bizden bişey olmaz. dün bu ligin oynanmasını isteyen bir abinizi daha kaybettiniz umarım bu pandemi en erken zamanda biter ve hepzimiz normal hayatlarımıza döneriz hepsinize sevgiler saygılar

Güncelleme Tarihi: 11 Kasım 2020, 16:22
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER