Her yerde uyuşturucu: 9 tutuklu

Her yerde uyuşturucu: 9 tutuklu

Polis Basın Subaylığı’ndan verilen bilgiye göre, dün saat 19:00 sıralarında, Gönyeli’de, Narkotik ve Kaçakçılığı Önleme Müdürlüğü ekiplerince gerçekleştirilen operasyon sonucu, E.K.O.(E-24), O.D.G.I.(E-21),  G.P.(E-22), C.K.N.(E-21), C.W.U.W(E-22) ve C.I.E.(E-20)’nin bulundukları ikametgahta yapılan aramada satışa hazır şekilde paketlenmiş yaklaşık 30 gr ağırlığında hintkeneviri türü uyuşturucu olduğuna inanılan madde ile yaklaşık 10 gr ağırlığında sentetik cannabinoid türü uyuşturucu olduğuna inanılan madde bulunarak emare olarak alınmıştır. Bahse konu şahıslar tutuklanmış olup, soruşturma devam etmektedir.

Aynı gün saat 15:00 sıralarında, Karaoğlanoğlu’nda, Narkotik ve Kaçakçılığı Önleme Müdürlüğü ekipleri tarafından A.D.(E-36)’nin ikametgahında yapılan aramada, yaklaşık    2 gram ağırlığında hintkeneviri türü uyuşturucu olduğuna inanılan madde ve üzerinde uyuşturucu madde kalıntısı olduğuna inanılan alüminyum folyo parçası bulunarak emare olarak alınmıştır. Bahse konu şahıs tutuklanmış olup, soruşturma devam etmektedir.

Son olarak saat 23:00 sıralarında, Yıldırım köyünün eski at çiftliği mevkiinde  Narkotik ve Kaçakçılığı Önleme Müdürlüğü ekiplerince gerçekleştirilen operasyon sonucu,  M.Ö.(E-22) ve H.Ö.(E-66)’nün tasarruflarında yaklaşık 120 gr ağırlığında sentetik cannabinoid türü uyuşturucu olduğuna inanılan madde ile yaklaşık 200 mg ağırlığında hintkeneviri türü uyuşturucu olduğuna inanılan madde bulunarak emare olarak alınmıştır. Bahse konu şahıslar tutuklanmış olup, soruşturma devam etmektedir.

Güncelleme Tarihi: 14 Eylül 2021, 14:59
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER