Feyzioğlu, Arıklı'yı ziyaret etti

Feyzioğlu, Arıklı'yı ziyaret etti

Türkiye Cumhuriyeti Lefkoşa Büyükelçisi Metin Feyzioğlu, Bayındırlık ve Ulaştırma Bakanı Erhan Arıklı’ya nezaket ziyaretinde bulundu.

Bakan Arıklı, Feyzioğlu’nun Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti’ni ve Kıbrıs Türkünü yakından tanıdığını, Büyükelçilik görevine atanması nedeniyle duyduğu memnuniyeti dile getirerek Feyzioğlu’na başarılar diledi.

Türkiye Cumhuriyeti Lefkoşa Büyükelçisi Metin Feyzioğlu ise Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti ile her zaman gönül bağının olduğunu, KKTC’de görev yapacak olmaktan dolayı mutluluk duyduğunu belirtti.

Arıklı tarafından bakanlığın çalışmaları hakkında bilgilendirilen Feyzioğlu, yeni dönemde de ulaştırma ve altyapı alanlarında işbirliğinin devam edeceğini kaydetti.

Büyükelçi Feyzioğlu’nun ziyareti sırasında Bayındırlık ve Ulaştırma Bakanlığı Müsteşarı Enver Öztürk, Plan Proje Müdürü Ayşe Tosunoğlu, Karayolları Dairesi Müdürü Mustafa Yeşil, Trafik Dairesi Müdürü Ahmet Aydın, Posta Dairesi Müdürü Yusuf Örs ile Planlama ve İnşaat Dairesi Müdürü Oğuz Akçay da hazır bulundu.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER