DAÜ 25 yılını dolduran ve emekli olan personeli için “Hizmet Onur Töreni” düzenledi

DAÜ 25 yılını dolduran ve emekli olan personeli için “Hizmet Onur Töreni” düzenledi

Doğu Akdeniz Üniversitesi (DAÜ) Rektörlüğü tarafından, DAÜ Personel İşleri Müdürlüğü katkılarıyla organize edilen “Hizmet Onur Töreni” dün rektörlük havuz başında gerçekleştirildi. 
DAÜ Halkla İlişkiler ve Basın Müdürlüğü’nden yapılan açıklamaya göre törende, akademik ve yönetsel hizmetlerinin 25.yılını dolduran, emekliliğe hak kazanan veya kendi isteğiyle üniversiteden ayrılmaya karar veren personele onur plaketi takdim edildi.
Törene, DAÜ Vakıf Yöneticiler Kurulu Başkanı Dr. Erdal Özcenk, DAÜ Rektörü Prof. Dr. Aykut Hocanın, Vakıf Yöneticiler Kurulu Üyesi Ersun Kutup, Akademik İşlerden Sorumlu Rektör Yardımcısı Prof. Dr. Hasan Demirel, Öğrenci İşlerinden Sorumlu Rektör Yardımcısı Prof. Dr. Hüseyin Aktuğlu, Sosyal ve Kültürel İşlerden Sorumlu Rektör Yardımcısı Doç. Dr. Deniz İşçioğlu, İdari ve Teknik İşlerden Sorumlu Rektör Yardımcısı Doç. Dr. Serhan Şensoy ile DAÜ’de 25 yılını doldurmuş veya emekli olmuş personel katıldı.
HOCANIN 
Törende açılış konuşmasını DAÜ Rektörü Prof. Dr. Aykut Hocanın yaptı. Hocanın, DAÜ’ye önemli hizmetlerde bulunan ve 25 yılı aşkın süredir çalışan personel ile emekleriyle üniversiteyi ileriye götüren ve üniversiteden emekli olan personele takdir nişanı olarak birer plaket vermek ve kendilerine teşekkür etmek için bu töreni düzenlediklerini belirtti.
“DAÜ’ye hizmet etmiş tüm personelimize yürekten teşekkür ediyorum” diyen Hocanın, DAÜ’nün kurumsal yapısıyla ve çalışmalarıyla yükseköğrenim alanında önemli bir kurum olduğunu kaydetti.
Emekli olan personele ileriki hayatlarında başarılar dileyen Hocanın, 25 yılı aşkın süredir çalışan personele de yüksek motivasyonla bugüne kadar yaptıkları hizmetler için teşekkür etti.
ÖZCENK
DAÜ Vakıf Yöneticiler Kurulu Başkanı Dr. Erdal Özcenk de, kendisinin de meslek hayatında hem 25 yılını doldurup plaket aldığını, hem de emekli olduğunu belirterek, katılımcıların nasıl duygular içerisinde olduğunu bildiğini kaydetti.
İnsanın zamanın ne kadar çabuk geçtiğini emekli olduktan sonra anladığını ifade eden Dr. Özcenk, 1989 yılında göreve başladığından itibaren 28 yılın çok hızlı geçtiğini belirterek, mesleklerinde 25 yılı dolduran ve çalışmaya devam eden veya emekli olan DAÜ personeline başarılar ve mutluluklar diledi.
Açılış konuşmalarının ardından, DAÜ Vakıf Yöneticiler Kurulu Başkanı Dr. Erdal Özcenk, DAÜ Rektörü Prof. Dr. Aykut Hocanın, VYK Üyesi ve Rektör Yardımcıları tarafından DAÜ personeline onur plaketleri takdim edildi.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER