"CTP Lefkoşa’yı hak ettiği noktaya taşıyacak"

"CTP Lefkoşa’yı hak ettiği noktaya taşıyacak"

Cumhuriyetçi Türk Partisi (CTP) Lefkoşa İlçe Sekreteri Cenk Paşa, Haziran 2022’de gerçekleşecek yerel yönetim seçimlerinde partisinin Lefkoşa’dan aday çıkartacak olmasının “neden bu kadar rahatsızlık uyandırdığını” sordu.

CTP Parti Meclisi’nin almış olduğu karar doğrultusunda yerel seçimlerde CTP Lefkoşa İlçesi’nin kendi adayı ile seçime katılacağını ve bu seçimi kazanacağını söyleyen Paşa, “CTP Lefkoşa’yı hak ettiği noktaya taşıyacak ve Lefkoşa halkına ‘başkent’te yaşadığını hatırlatacaktır” dedi.

CTP Lefkoşa İlçe Sekreteri Cenk Paşa, kişisel sosyal medya hesabı üzerinden yaptığı açıklamasında şu ifadelere yer verdi:

“Yarım asırlık Cumhuriyetçi Türk Partisinin Lefkoşa’da aday çıkaracak olması neden bu kadar rahatsızlık uyandırdı ki?

Tekrarlamakta fayda var, CTP PM kararı doğrultusunda Haziran 2022 de yapılacak yerel seçimlerde CTP Lefkoşa İlçesi kendi adayı ile seçime katılacaktır ve bu seçimi kazanacaktır.

50 yıllık bilgi birikimi, yerel yönetimlerde bölge halkına yönelik yatırımları, refah seviyesini arttıran projeleri ile CTP Lefkoşa’yı hak ettiği noktaya taşıyacak ve Lefkoşa halkına ‘başkent’te yaşadığını hatırlatacaktır.”

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER